Panasonic TX-P50X60E a weeb.tv

siwusso

New member
Witam wszystkich użytkowników, przeglądam forum od jakiegoś czasu szukając odpowiedniego dla siebie telewizora... Po przejrzeniu multum tematów, wybór padł na Panasonica TX-P50X60E, chciałem st60 jednak różnica tysiaka w cenie przekonuje mnie do zakupu p50x60e, tylko mam w związku z zakupem parę pytań żeby się nie "naciąć":
1. P50x60e nie posiada wifi, czy ta plazma jest kompatybilna z urządzeniami typu: all(egro).pl/konwerter-measy-u2a-smart-tv-android-4-1-klawiatu-i3375136406.html
2. Jeśli jest kompatybilna to czy będzie możliwość używania weeb.tv jak i innych stron jak youtube itp?
3. Gdy oglądam na lapie weeb.tv w hd nic nie tnie czy również tak będzie z tą plazmą?
4. Czy ta plazma nadaje się do grania na ps3?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrówki!!
 

mufex

New member
weeb.tv jest nielegalne, tylko czekac jak dostaniesz wezwanie na policje. Moim zdaniem szybciej wlaczysz cos na kompie (np youtube) niz na tv. Zauwaz ze tylko tv z najwyzszej polki maja dobry procesor ktory to wszystko dobrze i plynnie obsluzy. Choc niezawsze.Tv to nie komputer. To tak jakbys kupowal laptopa, ale nie z mysla surfowania po necie czy grania tylko ogladania tv. Komputer i tv sluza do zupelnie innych celow. Tv ma dawac dobry obraz, a komputer/ laptop plynnie i bez zaciec "chodzic"
 

Bludisk

New member
Witaj,
Jeśli tylko telewizor ma złącze hdmi (a ten ma) to będzie kompatybilny z Measy. Measy U2A ma wi-fi i to wystarczy by łączyć się z internetem (w tv go już tego nie potrzebujesz). Co do weeb.tv to nie jestem pewien. Jeśli jest aplikacja na androida to na pewno będzie działać, jeśli nie - możesz próbować przez stronkę weeb.tv i (generalnie powinno działać, ale nie próbowałem). Youtube na Measy śmiga bardzo dobrze - oglądałem filmy w 720p i nie było żadnych problemów :) podobnie jest z aplikacjami vod (TVNPlayer, VOD, iPla). I do grania na ps3 też się nada ;)
 

siwusso

New member
Dzięki wielkie Panowie za odpowiedzi, czyli zdecydowane, biore i nie wybieram już dłużej bo im dłużej wybieram tym bardziej nie wiem na co się zdecydować:D Co do weeb.tv jest to tak samo legalne jak np.kino. tv lub inne czytałem trochę o tym i tekst:"To jest na zasadzie "Na naszej stronie oglądasz kanały udostępnione przez użytkowników, strona nie ponosi odpowiedzialności za treści znalezione się na niej" - wszystko jest nielegalne oprócz strony, która umywa rączki od wszystkiego, czepiajcie się ludzi którzy nam to wysłali."wydaję mi się że nie są w stanie udowodnić mi że oglądałem np.tvn a nie kanał z serialem dexter czy inny, ale to już off więc bez znaczenia, jeszcze raz dzięki, jak odbiorę to będę próbował ustawień bo po postach widziałem że jest masa opcji;) Pozdrówki dla wszystkich!!!!
 

TReneR666

New member
Używam weeb tv na 50VT50 i działa na HD bez problemu ale po kablu. Ipla tez super śmiga w HD bezproblemowo. Po WiFi będzie cięło.
 
Do góry