Panasonic TX-P50VT50E vs TX-P50ST50E

Brytt

New member
Telewizor wspaniale wyświetla obraz Full HD jak i SD. Dziś kupiłem odtwarzacz Bluray Panasonica model 220 z 3D. Puściłem Avatara i ........ szczęka na podłodze. To jest naprawde świetny TV. Praktycznie ma wszystko czego potrzebuje miłośnik dobrego obrazu. Kapitalnie odtwarza pliki z kompa po WiFi a najlepiej po kablu. Z YouTube oglądam filmy w HD. Bierz ten model i się nie zastanawiaj.
 

Gucci

New member
Zamowiłem w RTV EURO AGD :) cena troche wysoka bo 4100 zl ale Euro mam odok mojego mieszkania ;) . Raz jeszcze bylem w Media Market i sprawdzalem ST50 i VT50 powiem tak szczerze ze mała różnica w wyswietlanym obrazie... a cenowo znaczna :) mam nadzieje ze bede zadowolony
 

Gucci

New member
Jednak zrezygnowalem z ST50 i postanowilem dolozyc i kupilem VT50 :) . Moze sa gdzies na forum jakies przykladowe ustawienia obrazu do 50VT50 ? Bo szukalem i znalazlem tylko do 50ST50
 

Gucci

New member
@kiki a gdzie sie zamawia kalibracje ? W serwisie Panasonica ? Mógłbys podac jakies namiary ? Byłbym wdzieczny
 

Alkor

New member
Bez reklam
@Gucci
Podaję znane mi firmy zajmujące się kalibracją profesjonalnie:
(1) audiofast.pl,
(2) cinematic.pl,
(3) *********************************.pl.

Firmy 1 i 2 posiadają certyfikat ISF, a to oznacza cenę w okolicach 1000 zł :).

P.S.
Widzę, że pewna firma na "s" jest na Indeksie Firm Zakazanych. Po prostu pięknie!!!

-------------------------------------------------------------------

Odległość oglądania 3 m jest za duża przy dobrej jakości HD i PS3. Spróbuj coś z zakresu 2.2-2.5 m, chociaż najlepszy materiał HD z Blu-Ray można oglądać nawet z 2 m! Szkoda byłoby tracić szczegóły, zwłaszcza po wydaniu jeszcze paru setek na kalibrację. I jaszcze jedno - naprawdę dobrej jakości przeskalowane SD da się oglądać na 50-tce z 3 m, a nawet nieco mniejszego dystansu.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
poszukaj pod MARCIN KOPE.... KALIBRACJA cena 300 zł.Całe nazwisko nie wchodzi ale google cie zapyta NA SAMEJ GÓRZE ?
 
Ostatnia edycja:

Gucci

New member
@Gucci
Podaję znane mi firmy zajmujące się kalibracją profesjonalnie:
(1) audiofast.pl,
(2) cinematic.pl,
(3) *********************************.pl.

Firmy 1 i 2 posiadają certyfikat ISF, a to oznacza cenę w okolicach 1000 zł :).

P.S.
Widzę, że pewna firma na "s" jest na Indeksie Firm Zakazanych. Po prostu pięknie!!!

-------------------------------------------------------------------

Odległość oglądania 3 m jest za duża przy dobrej jakości HD i PS3. Spróbuj coś z zakresu 2.2-2.5 m, chociaż najlepszy materiał HD z Blu-Ray można oglądać nawet z 2 m! Szkoda byłoby tracić szczegóły, zwłaszcza po wydaniu jeszcze paru setek na kalibrację. I jaszcze jedno - naprawdę dobrej jakości przeskalowane SD da się oglądać na 50-tce z 3 m, a nawet nieco mniejszego dystansu.

Pozdrawiam.

o jaka firme chodzi ? Bo 1000 zl to troche duzo :roll:
 

miro.t

New member
Witam stoję przed podobnym dylematem VT kontra ST.
Chciałem zapytać czy model 50ST60 to będzie coś pośrodku ST50 i VT50??
Czy może jednak do któregoś z nich mu bliżej.
Dzięki za info i pozdrawiam
 
Do góry