Panasonic TX-P50VT30E

007marc

Member
Kolega mmm12 "wrzucił" ustawienia kogoś o nicku Pazman (Originally Posted by Pazman ) ;)
Wczoraj zamówiłem 50 calowy (ciężko obecnie - braki w magazynach) ,w środę do odebrania - wypróbuje ustawienia :)
 

mmm12

New member
Wrzuciłem ustawienia które znalazłem w wątku na AVForums, te z kolei ktoś sklecił z tego forum i z rosyjskiego. Stosować na własne ryzyko ;) Moim zdaniem obraz przy tych ustawieniach jest sporo lepszy od oryginalnego THX.
 
Ostatnia edycja:

dyrooo

New member
Dziękuję @mmm12 za proponowane ustawienia są całkiem niezłe :). Telewizor jest prawie doskonały. A do pełni szczęścia brakuje mi tylko pełnego podświetlenia pilota. Chociaż ten minus rekompensuje w pewnym stopniu możliwość sterowania tv z iPhona.
 
Ostatnia edycja:

Szadek1988

New member
Mam jeszcze pytanko odnośnie telewizora.
Chodzi mi o 3d, a właściwie czy uzyska się ten efekt oglądając film 3d podłączając tv poprzez laptopa.
 

greg1000

New member
Witam, jestem zainteresowany kupnem tego telewizorka, mam głównie jedno pytanie odnośnie 3d, czy z odległości 4,5- 5m będą działać okulary, i do jakiego kąta jest taka możliwość. Czy pliki mkv są czytane bez problemowo czy lepiej używać jakiegoś zewnętrznego odtwarzacza?
 

krempla

Member
Witam, jestem zainteresowany kupnem tego telewizorka, mam głównie jedno pytanie odnośnie 3d, czy z odległości 4,5- 5m będą działać okulary, i do jakiego kąta jest taka możliwość. Czy pliki mkv są czytane bez problemowo czy lepiej używać jakiegoś zewnętrznego odtwarzacza?

Na taką odległość polecam P55. Co do mkv*, czyta bez żadnych problemów.
pzdr
 

dyrooo

New member
Czy pliki mkv są czytane bez problemowo czy lepiej używać jakiegoś zewnętrznego odtwarzacza?

Pliki .mkv odtwarzane są bez problemów. Czego nie mogę powiedzieć o napisach. Brak odpowiedniego kodowania powoduje ,że zjadanie są polskie litery.A zmiana kodowania w ustawienia telewizora nic nie pomogła. Na co dzień używam WDTV Live i takiego problemu nie mam a wszystkie napisy jakie mam są w formacie .srt. Możliwe ,że z innym formatem napisów panasonic sobie poradzi ale nie miałem czasu tego sprawdzić.
Drugą niedopracowaną sprawą jest zarządzanie biblioteką. Wszystkie pliki wideo ładowane są do jednego dużego katalogu bez podziału na foldery a dodatkowo nazwy plików są obcinane. Przez co odnalezienie tego konkretnego filmu lub odcinka serialu przy dysku 1,5TB było dość trudne.
Uważam ,że na chwilę obecną lepszym wyjściem jest zewnętrzny odtwarzacz. Może w kolejnych wersjach softu zostanie to poprawione.
 

dyrooo

New member
Nadal niestety nie mam odpowiedzi jeżeli chodzi o zasięg i kąt oglądania w okularach.

Jeżeli chodzi o kąty oglądania to max jakie osiągnąłem bez zrywania sygnału wynosi ok. 45 stopni w obie strony. Trochę lepiej niż podaje producent.

Odległości nie mogłem sprawdzić ograniczają mnie ściany.
 
Ostatnia edycja:

Zulus

Member
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką ja opcję w ustawieniach telewizora włączyłem, że po włączeniu telewizora po uplywie kilkunastu sekund przełącza mi telewizor z oglądanego tv na hdmi, mimo, ze dekoder podłączony pod hdmi jest wylączony. Wiem, że coś musiałem włączyć jakąś opcje, ale za nic nie mogę wylaczyć tego samoczynnego przełączenia tv na wejscie hdmi. To sie dzieje tylko w tedy kiedy wlacze telewizor by sobie oglądać program.

Ktoś wie jak to wyłączyć?
 

Dżon Bondżoe

New member
Mam jeszcze pytanie do użytkowników: Czy w menu jest jakaś opcja dotycząca "walki z powidokami" ? Chodzi mi na przykład o przesuwane pasy niwelujące powidoki, albo coś podobnego... W Samsungach jest przesuwanie pasów pionowych (odcienie szarości) Jak to wygląda w VT30? Jest coś w ogóle takiego? z góry dziękuję za odpowiedź
 
Do góry