Panasonic TX-P50VT30E czy Sony KDL 46HX820

Zirian

New member
Witajcie!

Po dłuższym obserwowaniu, przeglądniu, osobistym dziś nawet macaniu w sklepie i tak przyszła pora poprosić o radę :) Wiem, że temat poruszany ale mimo ich przeczytania ciągle się waham...

Czas na pierwsze TV. Źrodło to Dune HD Max, czasem SD z czasem zakładam jakies n-kę. Odległość to pewnie 2-3 m, stosunkowo nie jasne pomieszczenie ale to na pewno nie docelowe. Ale to kiedyś.

Z tych wszystkich wybrane były 3: Sony KDL46HX820, Panasonic TX-P50VT30E choć był i Samsung UE46D8000 i Sharp 830tka ale Samsung ost chyba odpada ze względu na odbijanie światła i jednak tą ramkę. Dziś "macałem" Panasa i Sony z tytułu. I cóż, jakoś design przypadł mi Sonego, a na Panasie puszczali jakieś demko FF XIV które jakby przycinało. I to zużycie prądu... tego też się obawiam wiedząc, że u mnie już troche tego sprzętu chodzi co zjada kW :)

Do meritum: który Waszem zdaniem zakup jest tu ciekawysz? Czy może jeszcze coś innego jak i Panasa nowe 46PFL8606K czy 46PFL9705H?

Za poradę będę wdzięczny!

Dzięki, pozdrawiam!
 

Oled1969

New member
Jeśli już sięgasz po Philipsa to nie po starego 46- 9705 tylko 46- 9706 .Design kiepski -obraz super ale ... ta cena 8400 odstrasza. Podobno to najlepszy tv z wszystkich modeli lcd led.
 

Zirian

New member
Nie powiem, ze cena jest tu jakas kwestia. Wyznaczylem sobie jednak gorny pulap na poziomie 6 tys. Wyzej moze byc juz ciezko :) Skonczyl sie CES, moglo by cos staniec ale... ;) Btw tych ostatnich 2 nie widzialem gdzies na testach...
 

Zirian

New member
Widzę, że burzy wypowiedzi nie ma, ale może ktoś jeszcze się znajdzie :) Także z poradą, czy ew warto czekać na nowe modele Panasonica, które jak dziś tu wyczytałem powinny być w kwietniu?

Dzięki!
 

jaro19591

New member
Miałem podobny problem, polecono mi na tym Forum Panasonica. Kupiłem i jestem super zadowolony. Średni pobór prądu na poziomie poprzedniego telewizora CRT.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Widzę, że burzy wypowiedzi nie ma, ale może ktoś jeszcze się znajdzie :) Także z poradą, czy ew warto czekać na nowe modele Panasonica, które jak dziś tu wyczytałem powinny być w kwietniu?

Dzięki!

raczej nikt odpowiedzialnie Ci tu nie powie czekać czy nie to zależy od potrzeb na panasonic.com można poczytać o nowych plazmach wygląda to interesująco ale tylko w 3D w 2 D duuużo mniejsza oferta
 

Zirian

New member
raczej nikt odpowiedzialnie Ci tu nie powie czekać czy nie to zależy od potrzeb na panasonic.com można poczytać o nowych plazmach wygląda to interesująco ale tylko w 3D w 2 D duuużo mniejsza oferta

3d dla mnei to dodatek do o wiele ważniejszego 2D. Ale tak myślałem, że skoro nowszy model to i nowsze, lepsze komponenty itd. A i jeszcze ta ramka w Panasie... no ale o gustach się nie dyskutuje. 7 dni stycznia zostało i tyle mam na ew zakup :)
 

ranczo

New member
Bez reklam
Z tego zestawienia to chyba Panasonic TX-P50VT30E zdecydowanie przed Sony. Zużycie energii to pomału już mit, pobory energii są bardzo zbliżone.
 

Zirian

New member
Z tego zestawienia to chyba Panasonic TX-P50VT30E zdecydowanie przed Sony. Zużycie energii to pomału już mit, pobory energii są bardzo zbliżone.

Czyli jednak Panasonic :) Tak trochę myślałem. Aczkolwiek wspomniałeś o tym zestawieniu. A czy ew jakieś inne zestawienie, propozycja, inan stajnia, model? :)

Dzięki za pomoc!
 
Do góry