Panasonic TX-P50G20E...

Turin16

New member
Od pewnego czasu myślę o zakupie nowego telewizora. Długo zastanawiałem się jaką technologię wybrać LCD czy plazma. Doszedłem do wniosku, że najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie wybór plazmy. Niestety tutaj pojawił się kolejny problem, czyli jaką firmę wybrać. Słyszałem wiele dobrego o telewizorze Panasonic TX-P50G20E. Co o tym sądzicie? Warto? A może coś innego? Czekam na odpowiedzi, z góry dzięki. :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A co cchesz do tego TV podłączyć? Jaki sygnał, jakie warunki?
Generalnie jako TV Plazmy Panasonica sprawdzają się rewelacyjnie. Nie są może zbytnio multimedialne ( np. nie posiadają wejścia USB, gdzie można by odtwarzać z niego filmy), ale zapewniają bardzo dobry obraz i to zarówno HD jak i SD. I nie piszę tego na podstawie przeczytanych danych technicznych, ale na podstawie obserwacji i porównania TV w warunkach domowych.
Pozdrawiam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Do wszystkiego bardzo dobrze się sprawdzi. Jednakże jeżeli zamierzasz dużo i długo bez przerwy grać na konsoli to może warto pomyśleć o dobrym LCD. Jeżeli jednak będziesz używał tej plazmy jako typowy TV to możesz kupować w ciemno i nie pożałujesz....
 

don111

Banned
dostrzeże każdy, tylko nie każdy zwraca na to uwagę... a ci co zwracają to głównie tylko wtedy kiedy jest na czym oko zawiesić, czyli np na filmach HD
bo wiadomości to można oglądać nawet na jakimś starym LCD z kiepską czernią i fatalnymi kątami
 
Do góry