Panasonic TX-P50C3E czy Lg 50PZ250 ?

tomlid

New member
Mój brat planuje zakup jednego z tych modeli i ma dylemat: czy tańszy PANASONIC TX-P50C3E za 2175 zł czy LG 50PZ250 za 2900zł.
Warunek konieczny to max 200W poboru, full hd nie koniecznie (nie planuję siedzieć na siłę 1m od ekranu). Chodzi mi konkretnie o to czy ogólnie mówiąc, obraz będzie na obu porównywalny (Cyfra+, telewizja naziemna, itp), więc w przypadku PANASA w kieszeni zostanie 7 stów na jakiś dobry odtwarzacz multimedialny itp. A może jednak full hd warto?
Sam posiadam od 2 lat PANASONIC TH-42PV80 i sobie chwalę i zastanawiam się czy ten najtańszy model 50" panasonica jest co najmniej tak dobry jak mój jeśli chodzi np o obraz.
Dzięki za odpowiedź.
 

don111

Banned
a czemu taki rozstrzał cenowy ? LG 50PV350 jest za ok 2400zł, na pewno lepszy wybór od tego modelu Panasonica
obraz w c3 będzie podobnej jakości jak w PV za wyjątkiem filtru, w c3 go nie ma więc odbicia są w dzień
 

tomlid

New member
Planowany zakup na raty w EUROAGD bez oprocentowania dlatego te dwa modele natomiast LG 50PV350 mają zdziercy za 3200. W innych sklepach internetowych np 20 x 126zł np neo24, ale z reguły brachol nie lubi przepłacać na ratach.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Planowany zakup na raty w EUROAGD bez oprocentowania dlatego te dwa modele natomiast LG 50PV350 mają zdziercy za 3200. W innych sklepach internetowych np 20 x 126zł np neo24, ale z reguły brachol nie lubi przepłacać na ratach.
W EUROAGD bez oprocentowania pewnie tylko 10 rat, reklamują raty 0% nawet 30 rat, ale jak przychodzi odpowiedz z banku okazuje się, że na zero procent mogą dać jedynie 10 rat a to już żadna łaska, bo większość sklepów z systemem lukas tak ma. Więc radzę połazić po sklepach i popytać a najlepiej poczekać na bezprocentowe raty w sici typu MM albo saturn. Tam jak reklamują 30 rat 0% to rzeczywiście tak jest. Jeszcze apropo lukasa, to nawet te 10 rat 0% nie sa tak naprawde zero, bo wciskają ubezpieczenie z którego nie można zrezygnować.
 

tomlid

New member
I tu się Kolego mylisz bo jak powiesz kobiecie w EURO, że nie interesują cie ubezpieczenia to owszem powiedzą Ci że bANK może odrzucić, ale ja już tak kupowałem u nich bez ubezpieczenia lustrzanke, xboxa, a ostatnio wziąłem teściówce lodówe - cena podzielona na 30 równych rat. Kobita marudziła, ale tak na marginesie kumpela robi w EURORTV (w innym) i mówi, że to normalna praktyka, ale pewnie i tak Ci sprzedadzą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale na razie rozmawiacie jakbyście kupowali cenę a nie jakość obrazu. W tej klasie cenowej wybrałbym Panasonica ale 50U30.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
I tu się Kolego mylisz bo jak powiesz kobiecie w EURO, że nie interesują cie ubezpieczenia to owszem powiedzą Ci że bANK może odrzucić, ale ja już tak kupowałem u nich bez ubezpieczenia lustrzanke, xboxa, a ostatnio wziąłem teściówce lodówe - cena podzielona na 30 równych rat. Kobita marudziła, ale tak na marginesie kumpela robi w EURORTV (w innym) i mówi, że to normalna praktyka, ale pewnie i tak Ci sprzedadzą.
Ja ze swojego doświadczenia wiem, że jak powiem kobiecie w EURO, że nie chce ubezpieczenia, to nie dostaje kredytu. I pierwszy raz słysze żeby komuś udało się kupić bez wciskania chociażby najmniejszego podstawowego ubezpieczenia
 

tomlid

New member
Tv Lg 50PZ250 kupiony. Zamówiony w "nocnej promocji" w EUROAGD za niecałe 2800. 10 równych rat bez %, dopłat, ubezpieczeń itp - to tak na marginesie. Zobaczymy co potrafi po "wygrzaniu".
 

diabels

New member
Witam serdecznie,

jestem zainteresowany kupnem jednego z dwóch telewizorów LG 50PZ250 lub Samsung PS51d550, głównie do oglądania TV (TVN HD, POLSAT HD) i grania na konsoli PS3 w 3D oraz oglądania filmów 1080p. Z tego co się orientuje pod względem jakości obrazu 3D wygrywa samsung zwłaszcza do grania, oba telewizory jednak posiadają system aktywnych okularów? Ceny telewizorów są prawie na indentycznym poziomie. Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami, gdyż interesuje mnie plasma 50/51 cali bez dostępu do internetu - do 3000 zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry