Panasonic TX-P46GT30E vs SAMSUNG PS51E530

sandecki

New member
Zbliża się Euro więc czas zakupić odpowiedni telewizor.
Do wybóru mam Panasonic TX-P46GT30E i SAMSUNG PS51E530.
Oba są obecnie w podobnej cenie.
Który wybrać?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Zbliża się Euro więc czas zakupić odpowiedni telewizor.
Do wybóru mam Panasonic TX-P46GT30E i SAMSUNG PS51E530.
Oba są obecnie w podobnej cenie.
Który wybrać?

obok różnicy w calach na korzyść samsunga i ceny 150zł to nie bardzo co jest porównywać ewentualnie GT można od biedy porównać do serii 6900.... ale nie do E530 to słabszy TV od serii GT a także od G i S:bober:
 

ice102

New member
Nie ma co porównywać, GT30 jest moim zdaniem dużo lepszy poza jednym momentem użytkowania ... momentem kiedy nie gra! Jest zielony :)
 

maxan

New member
Bez reklam
Nie ma co porównywać, GT30 jest moim zdaniem dużo lepszy poza jednym momentem użytkowania ... momentem kiedy nie gra! Jest zielony :)
Jest jeszcze jeden moment ...od rana do nocy nie idzie patrzeć na ten tv- wygląd ...strasznie brzydkie te panasoniki na 2011 rok w życiu czegoś podobnego bym w salonie nie postawił ...no ale kwestia gustu
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Jest jeszcze jeden moment ...od rana do nocy nie idzie patrzeć na ten tv- wygląd ...strasznie brzydkie te panasoniki na 2011 rok w życiu czegoś podobnego bym w salonie nie postawił ...no ale kwestia gustu

o gustach się nie dyskutuje mnie po ponoć pięknym 40LE820E te spokojne i konserwatywne wzornictwo panasa odpowiada... ja skupiam się na obrazie opakowanie to dla mnie mniej ważna sprawa... ale jak dla kogoś najważniejsza jest Dulszczyzna i design to droga wolna...:blagam:

Całe szczęście że co innego nam się podoba bo jak by się podobało to samo wszystkim co mnie to wszyscy by chcieli jeździć moim autem i być z moją kobietą brrr straszne!

maxan uwielbiam takie teksty o salonie... to co sobie w nim stawiasz i jak to wyłącznie twoja sprawa chyba że pragniesz zostać "arbitius elegantius" tego forum ale ja po Jacykowie czy Pirogowi mam dość ludzi co arbitralnie głoszą to jest pikne a to ni.... :)
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
obok różnicy w calach na korzyść samsunga i ceny 150zł to nie bardzo co jest porównywać ewentualnie GT można od biedy porównać do serii 6900.... ale nie do E530 to słabszy TV od serii GT a także od G i S:bober:

Wiekszych bdur dawno nie czytalem seria samsunga E530 to praktycznie to samo co E550 czyli nowa seria tylko z jakas mala roznica,zdaje sie ze brak funkcji smart,ktore nie kazdy potrzebuje, fitr w nich zastosowany jest taki sam jak w D6900 wiec najpierw by trzeba by porownac te modele bo modelu E530 nie ma jeszcze testow a pozniej pisac ze panasonic jest lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry