Panasonic TX-P46G20E

ostry66

New member
Witam
Chciałbym zapytać szacowne grono co począć z sytuacją kiedy w przedmiotowym tv wszelkie menu ekranowe przesunęły się jakby w lewą stronę tak że teraz ucinają się z prawej strony ekranu i ich dalszy ciąg pojawia się z lewej a ponadto na samym dole z prawej strony pojawiła się niepokojąca biała linia o dł. ok 30cm. Na początku się coś takiego stało a przy kolejnych włączeniach tv było wszystko ok, teraz już ów problem występuje przez cały czas. Dzwonić po serwis czy da się coś zrobić z tym samemu?
Witam

 
Ostatnia edycja:

ostry66

New member
Przepraszam za tak późną odpowiedź ale czasu brakowało ostatnio, a poza tym po opisaniu problemu na forum on zniknął ;)
Sygnał pochodzi z amplitunera do którego podłączony jest tuner tv i odtwarzacz br, oraz czasami komputer (wszystko po hdmi). Problem występował w każdym przypadku a także jak zmieniałem pilotem wejścia hdmi telewizora (nie pomyślałem i przy okazji nie przełączałem kabla na inne wejścia oraz nie sprawdziłem czy na wejściach analogowych też się to działo) W każdym razie po tym jak napisałęm posta to postanowiłem jeszcze posprawdzać wtyczki hdmi w ampli i tv, i być może tam leżał problem.
W każdym razie dzięki za zainteresowanie.
 
Do góry