Panasonic TX-P42G30E czy Panasonic TX-P42VT20E

Mr_Brooks

New member
Prosiłbym o radę, którą plazmę kupić. Panasonic TX-P42G30E jest z nowej serii, ale bez 3D, Panasonic TX-P42VT20E jest ze starej serii za to półkę wyżej i z 3D. Za wszystkie uwagi i rady serdecznie dziekuję.
 

Mr_Brooks

New member
Mnie najbardziej zależy na dobrym odbiorze sportu, a w szczególności piłki nożnej w HD. Posiadam Cyfre + i najczesciej będę korzystał z transmisji piłkarskich. Dlatego najbardziej interesuje mnie jak najlepszy obraz a gadźety typu 3D mniej. Jaka jest różnica miedzy tymi dwoma modelami, które wyżej wymienilem?
 

Mr_Brooks

New member
Rozumiem, że mimo starszej wersji model VT20 prezentuje się pod każdym względem lepiej niż nowa seria G30? A co ze slynnym już szumem (któr podobno jest w G30), czy w modelach VT20 też występuje?
 

Mr_Brooks

New member
Dziękuje za link, ale gdy klikam na niego wyskakuje mi komunikat ,,Mr_Brooks, nie masz dostępu do tej strony z powodu,,
 

Mr_Brooks

New member
W poniedziałek zrobie przelew i poczytam.
A tak z innej beczki, tak sobie patrze na stronie Panasonica i porownuje modele G30 i GT30, oprócz filtra i 3D nie widze praktycznie różnic, czy jednak sa jakies istotne różnice? Filtr bardzo się różni w tych modelach?
 

Pikus

New member
Mnie najbardziej zależy na dobrym odbiorze sportu, a w szczególności piłki nożnej w HD. Posiadam Cyfre + i najczesciej będę korzystał z transmisji piłkarskich. Dlatego najbardziej interesuje mnie jak najlepszy obraz a gadźety typu 3D mniej. Jaka jest różnica miedzy tymi dwoma modelami, które wyżej wymienilem?

Do tych zastosowań dużo lepiej sprawdzi się tegoroczny model G30. VT20 posiada dość mocno widoczny problem 50Hz, zwłaszcza przy transmisjach piłkarskich. W G30 jest to tak marginalne, iż można uznać, że nie istnieje. Dodatkowo poziom czerni nie pogarsza się z czasem. Sam sporo piłki oglądam i jestem przekonany, że z G30 będziesz bardziej zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

Mr_Brooks

New member
Po zakupie telewizora zamierzam wymienic dekoder Cyfry + na Pace PVR HD. Właśnie zależy mi jak najlepszym odbiorze sportu a w szczególności piłki nożnej.
 
Do góry