Panasonic TX-L47ET60E - nie działa YouTube

sailor_man

New member
Witam,
mam problem z korzystaniem z youtube na telewizorze Panasonic TX-L47ET60E.
Działa wyszukiwanie, ale po uruchomieniu znalezionej pozycji film nie odtwarza się. Aplikacja przechodzi do odtwarzania filmu; w górnym pasku pojawia się tylko tytuł filmu i jest aktywny przycisk "play".
Na laptopie uruchomiłem stronę youtube.com/tv i tam działa bez problemu.

Czy ktoś z Was ma podobny problem ze SmartTV i youtube? Jak go rozwiązać?

Mam Internet mobilny z Orange (modem USB wpięty jest do routera WiFi). Telewizor podłączałem do routera bezprzewodowo lub po kablu LAN. Speedtest wskazał, że mam download 3Mb/s a upload 1,8Mb/s.

Pozdrawiam,
sailor_man
 
Ostatnia edycja:

skurcz

New member
Witam,
mam problem z korzystaniem z youtube na telewizorze Panasonic TX-L47ET60E.
Działa wyszukiwanie, ale po uruchomieniu znalezionej pozycji film nie odtwarza się. Aplikacja przechodzi do odtwarzania filmu; w górnym pasku pojawia się tylko tytuł filmu i jest aktywny przycisk "play".
Na laptopie uruchomiłem stronę youtube.com/tv i tam działa bez problemu.

Czy ktoś z Was ma podobny problem ze SmartTV i youtube? Jak go rozwiązać?

Mam Internet mobilny z Orange (modem USB wpięty jest do routera WiFi). Telewizor podłączałem do routera bezprzewodowo lub po kablu LAN. Speedtest wskazał, że mam download 3Mb/s a upload 1,8Mb/s.

Pozdrawiam,
sailor_man

U mnie jest to samo od dwóch dni 40e6e
 

sailor_man

New member
W weekend podłączyłem tv pod internet mobilny z T-mobile. Youtube zaczął działać, pomimo że z T-mobile miałem sygnał tylko EDGE.
Youtube powoli odtwarzał filmy.
Zatem problem, który mam jest ściśle związany z tym, że Oragne coś u mnie blokuje.
Problem dotyczy dwóch kart SIM z Oragne. Jedna karta to typowy internet mobilny, druga karta to karta prepaid z internetem. Obie karty są stare i mają odpowiednio 6 i 8 lat.
 
Do góry