Panasonic TX-L42G20

kik-a

New member
Widzialem toto w żer dla skner we Wrocławiu.
Posiada ktoś już ten model i może coś na jego temat powiedzieć (interesuje mnie głównie jakość obrazu,skalowanie. Materiał głównie TV i filmy z C+ i Polsat - SD i HD)?

Moim faworytem po studiowaniu netu i łażeniu po sklepach jest plazma Panasonica 42G20. O czernie strasznie nie dbam bo mój czteroletni Funai ich nie posiada więc w obecnych czasach na pewno będzie lepiej. O prąd się strasznie nie martwię bo komputer żre więcej a mało kto kupuje laptopa ze względu na mniejsze zużycie prądu.

Martwi mnie jedynie lustro w tej plazmie (Funai co prawda też je ma i odbija wyśmienicie). Mam rolety w oknach (cała ściana okien od połódnia) ale skoro obraz w LCD nie byłby dużo gorszy to może bardziej bym się skłaniał do tego LCD aby bez problemu w nocy ale i w dzień oglądać.


:kiki - spotkałeś się już może z tym telewizorem
--
pozdrawiam
 

SATORO

New member
Odswieżam temat ...
Mogłby się ktoś z posiadaczy tego panasonica wypowiedziec jak się sprawuje :)


Ten akurat model Panasonic'a praktycznie nie ma żadnych posiadaczy hłe hłe hłe :rolleyes: Panasonic kojarzony jest praktycznie tylko ze swoimi plazmami i takie są właśnie tego skutki... a szkoda bo LCD-ki Panasonic'a to chyba najbardziej niedoceniane TV na świecie.
 
Ostatnia edycja:

mirekwr1

Member
Mam model 37-calowy, nie wiem jednak, czy 42-calowy ma tego samego typu matrycę IPS alpha. Ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolony, obraz nawet SD z kablówki jest niezły (po analogu, jak i z DTV), a HD jest wyśmienity. Do czerni w moim LCD nie mam uwag, tak się składa, że w drugim pokoju mam LCD Funai i przepaść do chyba zbyt słabe słowo pomiędzy tymi odbiornikami -także jeśli chodzi o czerń. Zupełnie inna bajka.
 
Do góry