Panasonic TX-L42ET50

mozaila

New member
Witam wszystkich ma morze ktoś ustawienia do tv Panasonic TX-L47ET50 tzn chodzi mi o jak najlepszy obraz :roll: .Praktycznie nic niema o tym tv na forum czy to taka chała że nie warto o nim wspomnieć ?Byłbym bardzo niepocieszony ponieważ zamieniłem samsunga ue46es6800 na tego panasonica

 

mystaloba

New member
Spróbuj tych ustawień:

2D Settings:
Viewing mode: True Cinema
Contrast: according to your room brightness. We used 22 clicks up from 0 to get 120 cd/m2 whites.
Brightness: default
Colour: -3 from default
Sharpness: 0 for HD
Vivid Colour, CATS, P-NR etc: Off

White Balance: -3 0 3 0 0 -4
CMS: 0 12 0 3 5 13 7 0 2
Gamma 2.2
Intelligent Frame Creation: Min
24p Smooth Film (BD): Off
Clear Cinema: On
16:9 Overscan: Off


3D Settings:
Viewing mode: True Cinema
Contrast: your choice, but we advise setting it with a contrast pattern so you can see what you're doing
Brightness: -3 from default
Colour: -30 clicks from full position
Sharpness: 0 for HD
Vivid Colour, CATS, P-NR etc: Off

White Balance: -7 -1 5 0 0 -4
CMS: -3 10 0 4 -3 30 8 7 -9
Gamma 2.2
Intelligent Frame Creation: Off
24p Smooth Film (BD): Off
Clear Cinema: On
16:9 Overscan: Off

Znalezione na forum avforums.
 

mystaloba

New member
Nie będę udawał, że wiem więc nie odpowiem na pytanie. Powiem tylko tyle, że wszystko zależy od danego tv i od tego co komu się podoba. Jedni wolą mieć głębszą czerń drudzy większe nasycenie kolorów, itd.
A tak właściwie to kol. kiki mógłby zrobić test et50...
 

mozaila

New member
jestem za bo ten tv jest pomijany nic o nim nie wiadomo pewnie jest spore grono użytkowników które chciałoby się o nim coś więcej dowiedzieć
 

m@jk!

New member
również chciał bym coś więcej dowiedzieć się o tym modelu, najbardziej w nim mnie przeraża ta matryca lg..... ale może jest lepsza od tych stosowanych w typowych tv lg ....
 

m@jk!

New member
no właśnie tak jest i jest to lekko przerażające, patrząc na aktualną linie tv LG.. ich banding clouding i co tam jeszcze mają..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy sprawdzić przy zakupie.
Czytam wpisy i zdecydowana większość jest super zadowolona. Pamiętaj tylko że ocena zawsze jest w klasie cenowej.
 

prezzo

New member
Panowie mam problem z tym modelem ogladajac na USB samoczynnie przyciemnia mi obraz i nie wiem co z tym zrobić czy to wada fabryczna . Mam go 4 dni
 

prezzo

New member
OK rozumie ale dziwna sprawa z tym przyciemnianiem obrazu wystepuje przy ogladaniu z usb na wszystkich profilach poza Prawdziwe kino. Gdy dam normalny ktory mi najbardziej odpowiada wtedy przy ciemnych scenach obraz sam sie przyciemnia szukalem odpowiednich ustawien ale na profilu usb nie ma ich. Moze ktos mial taki problem i sobie z tym poradzil? Wie jak zmienic te ustawienia aby sie obraz nie przyciemnial bo troche to dziwne. Dzwonielm do Panasonic i powiedzieli mi aby zgloscic do naprawy gwarancyjnej ale to chyba nie wada tv wiec nie wiem co zrobic aby mnie nie wysmiali.
 
Do góry