Panasonic TX-L32X15E

PFA

New member
Panowie, czy ktoś z tego forum jest już szczęśliwym posiadaczem tego modelu? Ceny od momentu wprowadzenia na rynek mocno spadły, gdyż teraz mozna już go kupić za nieco ponad 1900zł. Ja osobiście szukam jakiegoś Lcd 32 cale, 100hz tak do 2 tys, a w tej cenie to większej alternatywy bardzo nie widać(no może poza Sharp 32RD8E). Myslałem też o starszym modelu panasa TX-32LX85, ale po pierwsze mało już osiągalny i za wyższą cenę, no i to nierówne podświetlanie matrycy, jak co niektórzy zgłaszają. Dlatego tak bardzo ciekawią mnie jakieś opinie o tym pierwszym. Na forum, czy nawet na ceneo niestety głucha cisza. Będę wdzieczny za jakieś spostrzeżenia. Pzdr
 

PFA

New member
Panowie, czyżby nikt nie miał styczności z tym modelem Panasa? A może @kiki
mógłby coś podpowiedzieć o TX-L32X15e. Ja wiem tylko tyle, że to następca b. popularnego TX-L32X85, więc nowszy model tez powinien mieć swoich klientów. Niestety w większosci stacjonarnych sklepów jest on niedostępny.
 

maxlang

New member
Panasonic 32X15

Witam,
Kupiłem ten telewizor tydzień temu. Potrzebowałem tv o małych wymiarach i dobrych kątach widzenia a pod tym względem matryca Panasonica jest bezkonkurencyjna. (Kilka razy porównywałem kąty widzenia w Media Markt w Łodzi). TV chodzi pod kablówką analogową Multimedia i spisuje się całkiem dobrze jak na LCD (mam jeszcze plazmę i uważam. że jak na razie dla sygnału analogowego to plazma jest lepszym rozwiązaniem). Obraz jest czysty(bez ziaren), twarze są jednak nieco plastikowe, ale tak zawsze jest w LCD przy takim sygnale. Zalety to oczywiście 100HZ, bogate wyposażenie:
Technologia wyostrzania ruchu
Inteligentny kontroler scen<h4>
Realizm kinowy 24p
Odtwarzanie formatu 24p
Porządkowanie matrycy barw
Funkcja aktywnego uwydatniania barw
System zarządzania kolorem 3D
Picture Overscan
Redukcja szumów obrazu wideo
Filtr grzebieniowy 3D
Vreal Pro 4
czyli dobre wyposażenie, dobra cena, niskie zużycie energii.


</h4>
 

crosis

New member
Ja również niedawno zaopatrzyłem się w w/w Panasonica. Jest to co prawda mój pierwszy LCD, ale potrafię dostrzec zalety IPS. Kablówka (Aster - Kraków) w zależności od stacji wygląda od "całkiem, całkiem" do "OK". Na kolana nie powala, to fakt ;) Nie miałem okazji podłączyć go jeszcze do żadnej cyfrowej TV.
Od tygodnia używam go również w połączeniu z PS3, po włączeniu trybu "Gra" nie widzę żadnego smużenia. Głośniki jak dla mnie w pełni wystarczające, dźwięk do filmów z komputera i tak leci przez dźwiękówkę z niego, więc wykorzystuję te wbudowane tylko przy TV i PS3.
Jak na razie jestem zadowolony ;)
 

poziomp

New member
Witam po długim czasie i nie obecności,
Kilka razy mi pomogliście dlatego sądzę, że i teraz się nie zawidę.
Dołączam się do wątku gdyż i mnie intresuje ten PANAS
Jest to TV dla ojca "emetyta". Nie chcemy kupić jakiejś kupy.
Dlaczego On (PANAS)

- 32 cale z racji odległości i możliwości meblościanki
- 100Hz sygnał TV kablowa
- HD Ready bo fula nie wykożystam ( tym bardziej na kablówce podobno lepiej)
- MPEG-4 poprostu niech będzie, no chyba że nie potrzebne

Czy jest jakaś ewentualnie alternatywa na ten TV, na co zwrócić uwagę,

Pomożecie??:blagam:
 
Do góry