Panasonic TX-L32C10P - najlepszy wybór?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że ma :
Toshiba 32 AV 635 , Sharp 32 A 47 - te modele mają większą płynność i lepsze skalowanie obrazu.
 

beavisek

New member
kiki napisał:
oczywiście że ma :
Toshiba 32 AV 635 , Sharp 32 A 47 - te modele mają większą płynność i lepsze skalowanie obrazu.
No to teraz pojawia sie pytanie ktory z nich jest lepszy? :D Toshiba 32av635 ciezko znalezc ponizej 1700zl a sharp A47 ok.250zl taniej... Jest jeszcze sharp DH57 ok.100zl drozszy ok.1550zl (z tunerem DVBT mpeg4 i jedno dodatkowe HDMI)
Ale ogolnie toshiba ma kontrast dynamiczny 18000 (sharp 10000) i wyzsza jasnosc 500 (sharp 420). Z kolei na korzysc sharpa jest 6ms ( toshiba 8ms).
Toshiba chwali sie jeszcze jakas technologia resolution + meta brain poprawiajace skalalowanie. Ale to slowa reklamy ..WIe ktos jak w praktyce to wyglada np przy sygnale analogowym SD np.UPC

Wiec dolaczam sie do pytania i czy warto wiec doplacic troche do tej toshiby? Bylem juz zdecydowany na Sharpa DH57 :) Ma ktos porownanie tych LCD?
 
Ostatnia edycja:

PFA

New member
Ja też jestem na etapie poszukiwań LCD w cenie 1500-1600zł do TV Sat (Cyfra), z tym że ja z kolei biorę pod uwagę Samsunga 32B450 i Panasonica 32X10P. Dane na papierze przemawiają bardziej za Panasem. Fajnie byłoby porównać jak grają stojąc obok siebie, niestety ciężko w sklepach znaleźć taki duet na żywo. Może ktoś je porównywał?
 
Ostatnia edycja:
Do góry