panasonic tx-55as640e - zacinanie filmów 3d

zedzed

New member
witam,
mam od niedawna ten tv i chciałbym zapytac o filmy 3d - uruchomiłem kilka filmików z aplikacji 3doo i podczas oglądania co kilka-kilkanaście sekund filmy się zacinają - czy jest to kwestia zbyt słabego łącza interntowego (mam 4mbps) czy może jakieś ustawienia mam niewłaściwe ? a jeśli to internet - jaka prędkość jest wymagana do bezproblemowego oglądania filmów 3d z sieci ?
 
Ostatnia edycja:

qwarz

New member
witam,
mam od niedawna ten tv i chciałbym zapytac o filmy 3d - uruchomiłem kilka filmików z aplikacji 3doo i podczas oglądania co kilka-kilkanaście sekund filmy się zacinają - czy jest to kwestia zbyt słabego łącza interntowego (mam 4mbps) czy może jakieś ustawienia mam niewłaściwe ? a jeśli to internet - jaka prędkość jest wymagana do bezproblemowego oglądania filmów 3d z sieci ?


Ja mam łącze 20 mb i wszystko chodzi płynnie bez żadnych przycinek.
 

zedzed

New member
Ja mam łącze 20 mb i wszystko chodzi płynnie bez żadnych przycinek.
dzięki, z taką prędkością u mnie na wsi może byc problem

edit: dowiedziałem się że mogę zwiększyć do 8mbps - czy ktoś z uzytkowników 3doo może potwierdzić że taka prędkość wystarczy ?
 
Ostatnia edycja:

szapas

New member
3doo

dzięki, z taką prędkością u mnie na wsi może byc problem

edit: dowiedziałem się że mogę zwiększyć do 8mbps - czy ktoś z uzytkowników 3doo może potwierdzić że taka prędkość wystarczy ?

Niestety u mnie przy 60mbps uruchamia się ale płynności odtwarzania nie ma. TV 42St60
 
Do góry