Panasonic TX -37LZ8

heviran

New member
Mam klopot nigdzie nie moge doszukac sie czasu reakcji matrycy ponoc to jakis nowy produky czy moglby mi ktos pomoc Czy jest jakis test tego LCD i czy warto go kupic Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do czego ma być ?

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
 

keyoo

New member
Miałem w domu ten telewizor , podłaczyłem go do cyfrowego polsatu (sygnał SD ) - no, i od razu podjołem decyzję aby odnieść go z powrotem do sklepu.
 

PFR

New member
;)

A ja ten model kupiłem wczoraj, po kilku miasiacach analizowania dla siebie modelu. Wybór padl na niego ze wzgledu wlasnie na ogladanie na nim zwykłej analogowej kablowki. Porównywalem dziesiatki innych modeli na sygnale sd... soniacze, sharpy i samsungi, wszystkie sie chowaly przy panasie. Bardzo ladnie retuszuje ten model kaszke ktora sie pojawia w innych modelach, do tego swietnie nasyca kolory i rewelacyjnie skaluje do ramki telewizora wszystkie kanaly a takze programy na nich, niwelujac paski na dole i gorze ekranu. Polecam ten model temu kto potrzebuje w tym rozmiarze 37" full`a i ma telewizyjny sygnal sd. Oczywiscie hd zrodlo widac na nim fantastycznie, ale to na kazdym jednym, nawet najtanszym dobrze widac. Grunt to dobre radzenie sobie z analogia ;)
 
Do góry