panasonic TX 32LE8P a PC

kolikowski

New member
Witam
Niedawno kupiłem lcdka takiego co w tytule postu i mam kilka pytan:) ...dzisiaj połaczyłem go z pc kablem hdmi dvi (18+1 pin) ale jakosc obrazu wyswietlanego na tv pozostawia wiele do zyczenia np:
-wszystko jest takie niewyrazne(smugi) litery itp
-nie moge ustawic odpowiedniej rozdzielczosci obraz albo jest za mały albo za duzy

kabel kosztował 99zł i jest rekomendowany przez tv ..N..
karta graficzna to radeon x1650xt (2xdvi)

Czy jest to wina kabla moze trzeba było kupic 24+1 ? i jaką rozdzielczosc najlepiej ustawic? nawet w tej 1366 x 768 obraz jest za mały.Do krawedzi brakuje jakis 1cm góra dół
 

kolikowski

New member
własnie zauwarzyłem ze w kompie we własciwosciach/ustawienia /ekran
nie ma do wyboru panasonica jest tylko moja karta grficzna :hmm: poprostu go nie wykrywa
a nie wiesz czy ilosc tych pinów ma znaczenie? polepsza jakosc?
 
Ostatnia edycja:

kolikowski

New member
czy ktos moze mi powiedziec jak jest z tymi kablami 18+1pin a 24+1pin w czym jest roznica?czy bedzie lepiej jak kupie 24+1 ?moja karta graficzna czyba by obsłuzyła 24+1 bonie wiem czy wymienic ten kabel?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nie chcę Cię martwić ale z tego co wiem to na 99% nic sensownego nie uzyskasz podłączając tego tv do kompa przez dvi-hdmi. Sprawdz w instrukcji jakie (czy wogóle) ten panas obsługuje w trybie pc.
 

Zukenss

New member
.

no ja wlasnie z podobnym pytaniem ostatnio zakupilem ten telewizor i chcialbym sie dowiedziec jaki najlepiej kupic kabel pasowalby do takiego podlaczenia do pc tutaj sa wejscie jakie ten telewizor ma prosze o pomoc !
GniazdoDSub15pin(ilość) 1 szt.
WejścieCompositevideoRCACinch(ilość) 1 szt.
WejścieSVideominiDIN(ilość) 1 szt.


WejścieaudioRCACinch(ilość) 1 szt.


Gniazdo HDMI (ilość) 2 szt.
 

Kom4rek

New member
kolikowski napisał:
czy ktos moze mi powiedziec jak jest z tymi kablami 18+1pin a 24+1pin w czym jest roznica?czy bedzie lepiej jak kupie 24+1 ?moja karta graficzna czyba by obsłuzyła 24+1 bonie wiem czy wymienic ten kabel?

Zle zrobiles bo Twoja karta ma 24+1 a kupiłeś kabel 18+1 wiec czesc informacji nie dociera do tv wiec jest jak jest :) ale moze sie myle bo tv moze miec 18+1 pin ale watpie wiec kup kabel dvi 24+1. Mozesz kupic jakis najtanszy bo gdy to nie zadziala to w bloto pojdzie 99zl a tak tylko np 10 zl :)
Ja bym zrobil tak kupil kabel hdmi i przejsciowke do kompa hdmi>dvi .
 
Do góry