Panasonic TH-46PZ85E Plazma FULL HD

r0manp

New member
Witam,

To ja się dołączę. Czym ten model różni się od wersji TH-46PY85 ?
Znalazłem, że oznaczenia PZ mają plazmy w UK. Na polskiej stronie Panasonica są tylko PY. Jest jakaś różnica ?

PZ sprzedają również polskie sklepy. Co z gwarancją ?

I jeszcze jedno wersja PY/PZ80 nie ma "inteligentnego tworzenia klatki obrazu". Warto za ten ficzer dopłacać ?

pozdr

r0manp
 

ciachol1

New member
mam 46Pz85

No cóż długo sie zastanawiałem szukałem pomocy a mój przyjaciel przywióżł mi z niemec ten model dużo tańszy niż u naszych oferentów. I niestety będę tera drżał żeby wszystko działało bez problemów. Bo inaczej trza na reklamacje wieźć na zachód. TV the best!!!!!!!!!!!!!!!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
r0manp, gdybyś trochę poczytał, dowiedziałbyś się, że model PZ ma dodatkowo cyfrowy tuner. Poza tym nie ma różnic.

IFC, jako dodatkowy ficzer? Jeszcze trochę i co niektórzy poczują się obco we własnym kraju. Otóż IFC jest przydatny wyłącznie przy materiale 24p. W przypadku zwykłego obrazu potrafi więcej popsuć, niż pomóc.

ArtS :)
 

Deimos

Banned
ciachol1 napisał:
No cóż długo sie zastanawiałem szukałem pomocy a mój przyjaciel przywióżł mi z niemec ten model dużo tańszy niż u naszych oferentów. I niestety będę tera drżał żeby wszystko działało bez problemów. Bo inaczej trza na reklamacje wieźć na zachód. TV the best!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli masz jakiś dowód zakupu, to Panasonoc Polska honoruje naprawe gwarancyjną, o czym pisałem w innym wątku:) Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uprzejmie informujemy, że honorujemy gwarancję z krajów UE.
Zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej jeżeli model urządzenia nie odpowiada modelowi, który jest sprzedawany na terenie kraju, w którym przebywa nabywca lub jeżeli charakterystyka urządzenia nie odpowiada sprzedawanemu w danym kraju odpowiednikowi, firma prowadząca sprzedaż lub dystrybutor narodowy mogą podjąć się realizacji gwarancji po sprowadzeniu części zamiennych z kraju pierwotnego zakupu lub przekazać tam urządzenie w celu usunięcia usterki.
W obu przypadkach nabywca jest zobowiązany do dostarczenia karty gwarancyjnej i dowodu z datą zakupu.
Nabywca zostanie obciążony wszelkimi kosztami związanymi z transportem urządzenia bądź części zamiennych. Dopuszcza się także w takich wypadkach związane z transportem opóźnienie w realizacji praw gwarancyjnych.
http://www.panasonic.pl/oferta.php?sub=239 - te są w Polsce
 

adamys2

New member
Czy ktoś jeszcze posiada TH-46PY(PZ)85 i może napisac kilka zdań na temat tego TV? Najbardziej interesuje mnie to czy odległość 3 do 4m będzie wystarczająca dla oglądania? bo inne cechy tej plazmy już poznałem czytając posty o 42PY85 :). Pozdrawiam...
 

btw

New member
Kilka linijek wyżej masz "Panasonic TH-46PY85, TH-42PY85, - Full HD -test, opinie - wszystko o serii". Wystarczy poszukać.
 

maciek2x2

New member
Ktos wyzej napisal ze IFC potrafi wiecej popsuc niz poprawic w obrazie. Moje osobiste zdanie jest jednak inne. Przy wlaczonej opcji obraz jest bardziej stabilny (nie drzy) Bez IFC pojawia sie lekkie drzenie.
 

Jack1977

New member
jakie różnice: 42PZ85 , 42PZ85B, 42PZ85E ?

Napotkałem trzy wersje oznaczania tego modelu Panasonica
TH-42PZ85
TH-42PZ85E
TH-42PZ85B
Czym się różnią powyższe - jeśli w ogóle ?

Jack
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie gniewaj się, ale ostatnie literki znaczą najczęściej niewiele. Kolor obudowy lub kraj przeznaczenia. Najczęściej jest tak, że sklep nie poda całego symbolu i tworzą się legendy o róznych modelach.

ArtS :)
 
Do góry