Panasonic TH-46PY85 lub TH-50PY70

adamband

New member
Witam, mam dylemat pomiędzy tymi dwoma modelami wiem, że seria PY85 jest nowższa technologicznie i bardziej "wypasiona" ale z drugiej strony ta 50PY70 jest 50 calowa(i to mnie kręci). Mam PS3, chce zmienić tuner zwykły na tuner ze złaczem hdmi, odległośc oglądania 3,5 metra.
I największy problem muszę szybko podjąć decyzję bo w najbliższym tygodniu i sam nie wiem co już robić - nie mam czasu na jeżdżenie i testowanie :( tylko to co pisze w necie i na forach.
 

Mabri

New member
Testy najnowszych modeli Panasonica podkreślają ich lepszą czerń. Ciebie kręci wielkość więc idź w tym kierunku.
Róznice pomiędzy poszczególnymi modelami widać w bezpośrednim porównaniu. W domu będziesz miał tylko jeden. Co do stosunku jakość\cena 50py70 jest ona na tyle wysoka, że nie ma się co martwić o wydane na niego pieniądze.
 

adamband

New member
Dzięki za poradę Masz w sumie racje, generalnie na dzień dzisiejszy jest to ten sam rząd wielkości kwoty z różnicą +300 zł.
A 50 cali przy filmach fullHD i PS3 w grach myslę że to będzie jazda :) tu się każdy ze mną zgodzi.
 

Edi2

New member
Właśnie kupiłem 50PY70. Jest super. Podoba mi się zwłaszcza interpretacja sygnału SD. Z odległości 4m obraz jest świetny i tylko trochę gorszy od HD. Z minusów: czerń trochę szarawa (ale nie podbijam kontrastu, żeby nie spłaszczyć tonów cielistych), sygnał poprzez HDMI automatycznie rozpoznaje tylko przez HDAVI :???:
 
Do góry