Panasonic Th-37px80

waldek22

New member
Witam Wszystkich.
Proszę o poradę jaki model Panasonica kupić:
PANASONIC TH-37PX80
czy
Panasonic TH-37PV80
Wiem ,że to prawie identyczne modele,zasadnicza różnica to tuner cyfrowy DVB-T i co więcej????
Pozdrawiam
Waldek
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie gniewaj się, ale zanim zadasz pytanie, poczytaj trochę.

Wg moich informacji różnią się tylko dodatkowym tunerem cyfrowym.

ArtS :)
 

sittek

New member
Proszę nie cytować poprzednika. ArtS :)

z całym szacunkiem do wiedzy modera,ale czy TH-37PX80 i Panasonic TH-37PV80 różnią sie tylko tunerem cyfrowym? a czy też formatami odbieranego pasma tv i dźwięku? Np model TH-37PX80 z UK własnie z tunerem cyfrowym odbiera wyłącznie PAL-I i SECAM-FM i chyba nie za bardzo pochodzi w Polsce.Jesli sie myle to proszę o poprawę. Czy modele TH-37PX80 produkowane w różnych krajach sa kompatybilne?
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie cytuj poprzednika, czyli w tym przypadku mnie. Moja wypowiedź jest tuż nad.

Masz rację, że Panasonic nierzadko ogranicza zakres pasma do kraju przeznaczenia, ale tak się składa, że PX dostępne w Polsce pochodzą z Niemiec, gdzie pasmo jest takie samo.

ArtS :)
 

sittek

New member
dzieki za dwie porady:)
czy PAL-I , jesli jest najbardziej rozwiniętym zawiera w sobie pasmo PAL-B,G,DK ??, tj.czy z pasmem PAL-I pooglądam tv w Polsce? Moja wiedza nie jest zbyt wielka, a chce przywieźć plasme z UK do Polski...
 
Ostatnia edycja:

sittek

New member
ruffnek chcesz zakupic Plazmę z Anglii do Polski czy z Irlandii do Polski czy z Irlandii do UK czy z UK do Irlandii,czy w końcu jak ?? :)
a na temat kompatybilności sprzetu UK-PL masz doświadczenie ???
 
Do góry