Panasonic TH-37PV70P czy Lcd Panas TX-32LX70P ?

Maverick79

New member
[FONT=&quot]Witam. Od jakiegoś czasu chyba nawet już kilku miesięcy planuje zakup Tv. Od wałkowania opinii na forum jest mi już nie dobrze. Początkowo nawet i teraz stawiam na zakup Lcd jednak poczytałem trochę o plazmach i opiniach i sam już nie wiem co kupić i do tego nie ma w moim mieście dużego wyboru w tv żeby je porównać a najlepiej zobaczyć na żywo. Tv będzie chodził podpięty do cyfry plus ale nie w hd przynajmniej narazi. Pokuj około 25m oglądanie z odległości 3,5 do max 4 metrów. No i najważniejsze budżet to 3000 zł ale wiem ze modele o których czytałem znalazłem za nieco ponad 3200 zł i tego nie chciał bym przekraczać. Myślałem o 37 calach przy tej odległości ale 32 tez chyba będzie Ok. Początkowo szukałem wśród takich modeli Lcd co o tym sadzicie ?:LG 32LC51 , LG 32LB75 LUB 37 LG 37LB1R. Z samsunga Samsung LE32M71B ale nigdzie go nie ma i ten tv chciałem kupic. Sharp LC-32WD1E który po opiniach jest niezły ale nie maiłem okazji zobaczyć jak gra na żywo i ma jak dla mnie cene do przyjęcia. Jednak dzisiaj poczytałem trochę o Lcd Panas TX-32LX70P
i jego nowej matrycy ale nie wiem prócz opinii jak gra naprawdę i stawiał bym na niego. Ale czy warty jest tej kasy ??? czy może lepiej w tych samych pieniądzach kupić plazmę panasa 37 ? Bardzo liczę na wasza pomoc i sory z długi post. Pozdrawiam[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

seandillon

New member
Maverick79 napisał:
Nikt sie nie zna albo nie chce sie znac:???:
Bo w złym dziale dałeś- trzeba było podrzucić wątek pod jakąś markę. A na poważnie - to odpuść sobie chłopie LG (krzywdę chcesz sobie zrobić))- poczytaj posty (opinie negatywne na temat ich awaryjności mogą zabić cały entuzjazm zakupowy). Jeśli możesz uzbierać 3300-3400 to stać cię zarówno na Panasa 32LX70P jak plazmę Panasa 37 PV70 - oba są dobrym/ lub bardzo dobrym wyborem (niepotrzebne skreśl). Na temat technologiii nie dyskutuję - rzecz gustu - każdym swoje preferencje i wymagania (czytaj konretne wątki). Jeśli budżet jest sztywno ustawiony na 3000 to proponuję LCD JVC 32G80 -swietny sprzęt (choć w w technologii 50Hz). Był i jest szeroko polecany przez użytkowników i fachowców, choć jego design nie wszytskim przypadnie do gustu. Polecam nawiązanie kontaktu z dobrze znanym forumowiczom sklepem w Olsztynie - na pewno udzielą ci tam kompetentnej pomocy w doborze sprzętu. Pozdrawiam i udanego wyboru.
 
Ostatnia edycja:
Do góry