Panasonic st50, kilka pytan na temat strumieniowania

Pucek12

New member
Witam, mam kilka pytań:
1. Czy da się strumieniować z komputera film z napisami w oddzielnym pliku .txt? (znaczy żeby napisy były widoczne)
2. Mam film w rozdzielczości 1920x1040 i przez to mam małe paski na górze i na dole, czy strumieniując film można go jakoś rozciągnąć?
3. Czy można rozciągnąć taki film oglądając go z pendrive'a?
4. Czy telewizor czyta napisy .txt? Jeśli tak to jak włączyć?
Z góry dzięki ;)
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
ad 2 i 3) O zgrozo! A dlaczego chcesz sobie zniekształcać obraz na TV? Czy kupiłbyś go, gdyby standardowo pokazywał obraz o tak zaburzonych proporcjach? Chciałbyś oglądać swoją dziewczynę/żonę z jajowatą głową?
 

Pucek12

New member
Już wiem jak rozciagac, różnicy nie widzę bo to tylko 40 pikseli. A jak będę oglądał w oryginale to nie będzie powidokow? A co z punktem 1 i 4 to jak?
 

phil7008

New member
Bez reklam
zassij program napiprojekt w nim sciagniesz srt jak i txt ma duza baze napisow, co do strumieniowania u mnie dziala ps3 media serwer tylko on mi wyswietla napisy, spokojnie da rade z zewnetrznymi srt ktore zassiesz z napiprojekt
 

Pucek12

New member
Napiprojekt mam :) A jak mniej-więcej skonfigurować tego ps3 media server?
//teraz film leci z podwojnymi napisami ;/ jedne dobre a drugie w tle i gorsze :p
//okej zrobiłem, że leci z jednymi napisami ale przed każdym wersem jest "/". Jak tego się pozbyć? I jak leciały podwójne napisy to na pierwszym tle były takie jak oglądam w np. allplayerze (ale też z "/") a na drugim inne, bardziej szare, mniejsze. Napisy na pierwszym tle są np. w dwóch wersach, a na drugim w jednym długim ;/
 
Ostatnia edycja:

Pucek12

New member
Okey dzięki, mam jeszcze jedno pytanie bo jeśli tv odtwarza mkv i avi z napisami z pendrive bez trans kodowania to czy da się ustawić w tym programie żeby transkodowało tylko w mp4?
//już tylko mam problem z tymi "/" przed wersami
//mam jeszcze problem że film napisami się tnie, a bez jest wszystko w porządku. A da się strumieniować obraz mkv z napisami bez transkodowania?
 
Ostatnia edycja:
Do góry