Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

pre

New member
Marfer, napisz coś o skalowaniu SD z telewizji (czy widać pikseloze) i jak wygląda zwykły film z DVD, po EURO czy po HDMI jak masz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zależy do jakości sygnału. Plazma ma 0,001 ms czas reakcji więc płynność w SD zawsze dobra. Z DVD - rewelacja po hdmi, po euro nie wiele gorzej.
Masz jeszcze Ipla.
 

MrMargol

New member
powtórzę moje pytanie do szczęśliwych użytkowników V20.
Jak "spinacie" zestawik aby dało się uruchomić PIP z sygnału a kablówki?
 

pre

New member
Ide dzisiaj znów oglądać V20.
Na które tv w podobnej cenie 6-7k zwrócić jeszcze uwagę? Narazie zdecydowany jestem na PDP, gdyż jakoś żaden LCD nie przekonał, ale przyznaje, ze dogłebnie ogladalem niewiele modeli, wiec moze takowy istnieje (brak pikselozy, plastikowych twarzy itp).
Oczekuje dobrej lub bardzo dobrej jakości obrazu, naturalnego oraz
bardzo dobrego skalowania SD. Dodatki typu youtube itp zbyteczne.

Źródła to DVD, SAT z wbudowanego tunera, TV SD/HD z UPC cyfrowego.
 

motobartcompany

New member
Z 4 metrów proponował bym 50 cali.

Ja na razie ze swojego V20 jestem zadowolony. Mimo to że widzę pewne wady.

Na zachodnich forach ludzie zwracają G20, V20 i VT20. Ponoć cała seria ma poważne problemy z ruchem.

Tyle, że ja to widziałem też na wcześniejszych plazmach w tym 5080XD. Podwójne linie widoczne najbardziej na meczach piłki nożnej. I coś na styl fiotelowych węży z PV60 na ludzkiej skórze.Dla laika najłatwiej to na tych materiałach zobaczyć. Video fil zobaczy to praktycznie wszędzie.

AV forums UK. Multum tematów na ten temat.

pozdrawiam i szczerze polecam V20. TO chyba najlepszy ekran bez 3D :)
 

Sucread

New member
Orientuje się ktoś ile początkowo kosztował w Polsce 50 calowy panas g20, bo chciałbym zobaczyć o ile spadła jego cena i wywnioskować ile moze kosztowac w marcu/ kwietniu 2011 panas 50v20? Póki co jest nieźle bo ceny 50v20 w sklepach internetowych spadają o kilka/ kilkanascie złotych dziennie.
 

Sucread

New member
Wiadomo że ta krzywa spadków cen osiągnie predzej czy później cenę opłacalności sprzedaży. Liczę jednak że będzie ona wynosiła ok 5,2k złotych co byłoby świetną oferta, zważywszy że widząc tego potwora w "akcji" nie moglem od niego wzroku oderwać, tak mnie zachwycił.
 

marfer

New member
Marfer, napisz coś o skalowaniu SD z telewizji (czy widać pikseloze) i jak wygląda zwykły film z DVD, po EURO czy po HDMI jak masz.
Nie miałem za wiele czasu na testy, jednak po pierwszych probach moge z przyjemnoscia stwierdzic, ze skalowanie sygnalu SD wyglada w tym telewizorze bardzo dobrze :) Tak samo jest z filmami DVD. Zadnej pikselozy nie stwierdzilem a odleglosc od ekranu to 3-3,5 m.
W tej chwili mam analogowa kablowke, ale jutro podlaczam cyfrowa z kilkoma kanalami HD.
Opisze roznice w obrazie jak znajde chwile.
Co sie rzuca od razu w oczy, to swietna czern (nawet za dnia w oswietlonym pomieszczeniu) i wspaniale, naturalne kolory. W wolnej chwili napisze wiecej na temat tego "potwora" (50 cali naprawde robi wrazenie). Postaram sie tez wrzucic jakies fotki.
 

pre

New member
^^ świetnie.
Jeśli po analogu było conajmniej dobrze to jestem zaskoczony. Z cyfrowej bedzie sporo lepiej.
Z 4metrów to napewno niedoskonalosci niezobaczysz, radze podejsc na pol metra czy metr, wtedy wszystko widać.
A wczoraj niestety wersji V nie trafiłem były aby G i VT.
Z zabranego materiału po USB czytał tylko .avi. Nie widział .MPG .MKV i .WMV
 
Ostatnia edycja:

Jaras73

New member
Orientuje się ktoś ile początkowo kosztował w Polsce 50 calowy panas g20, bo chciałbym zobaczyć o ile spadła jego cena i wywnioskować ile moze kosztowac w marcu/ kwietniu 2011 panas 50v20? Póki co jest nieźle bo ceny 50v20 w sklepach internetowych spadają o kilka/ kilkanascie złotych dziennie.

Prognoza spadku cen Panas 50V20 E
Dynamika cen dla produktu Panasonic TX-P50V20E w serwisie Skapiec.pl

Prognoza spadku cen Panas 50G20 E
Dynamika cen dla produktu Panasonic TX-P50G20E w serwisie Skapiec.pl
 

Pikus

New member
Orientuje sie ktos jak obraz SD wyglada w porownaniu do modeli V10 z poprzedniego roku? Mam taka plazme w domu i o ile HD jest rewelacyjne to SD wyglada bardzo kiepsko.
 

marfer

New member
Panasonic ma promocje na montarz telewizora.Może juz ktos korzystał?
Skorzystalem i naprawde polecam. Po wypelnieniu formularza nastepnego dnia zadzwonila do mnie mila pani zeby ustalic termin montazu. Kolejnego dnia byli juz u mnie dwaj panowie z serwisu autoryzowanego Panasonica (punktualni). Montaz trwal ok. pol godziny, wszystko przebieglo bezproblemowo. Mieli ze soba mlot udarowy z pochlaniaczem, wiec zero sprzatania po montazu.
Pelna profeska, pelna kultura, naprawde jestem bardzo mile zaskoczony i wszystkim polecam!
 

bithmore

New member
Promocja obejmuje następujące modele telewizorów VIERA:
- 3D w rozmiarach od 42” do 65”;
- 2D w rozmiarach od 46” do 65”;
zakupione na terenie Polski i pochodzące z dystrybucji polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe. Wystarczy, że w przeciągu 30 dni od daty zakupu, nabywcy zarejestrują swój nowy telewizor na stronie panasonic Polska, a następnie ustalą datę instalacji.

Czy telewizory ze sklepow internetowych np. electro...pl, gdzie jest napisane, ze TV ma gwarancje panasonic Polska lapia sie w te promocje?
 

bithmore

New member
Wycofuje pytanie ;) na stronie electro jest potwierdzone, ze TV jest objety promocja panasonica :) teraz dopiero zobaczylem. Super generalnie, bo jeszcze wieszak daja gratis:)
 
Do góry