Panasonic seria G15 (TX-P42G15E, TX-P46G15E)

darekguma

New member
Bez reklam
Zadzwoniłem do serwisu i powiedziano mi że nie przeczytałem instrukcji obsługi:D
Podobno tuner cyfrowy aktualizuje się co ok 0,5h i dlatego to słychać, gość powiedział że trzeba wyłączyc jakieś automatyczne aktualizacje ale ja nic takiego nie widzę u siebie, Darek możesz sprawdzić u siebie?
To ja też nie czytałem, pierwsze słyszę, ale sprawdzę.
 

darekguma

New member
Bez reklam
A może jest to zwiazane z tunerem DVB-S lub BVB-T, jak z nich korzystasz to Ci nie pomogę bo ich nie używam.
 
darek używam DVB-S ale nie mam u siebie w opcjach mozliwości wyłączenia jakiś aktualizacji, Ty masz coś takiego? Czy telewizory na uk mogą się różnic opcjami menu od tv na europę?
 

darekguma

New member
Bez reklam
darek używam DVB-S ale nie mam u siebie w opcjach mozliwości wyłączenia jakiś aktualizacji, Ty masz coś takiego? Czy telewizory na uk mogą się różnic opcjami menu od tv na europę?
Nie mam pojecia czy sie różnią. zerknij do instrukcji na płycie cd, moze tam cos pisza o aktualizacji tunera dvb-t,s,c. Ja nie używam zadnego z nich. Chyba nie pomogę Ci w rozwiązaniu tego problemu.
 

szt

New member
Witam,
chciałbym na G15E korzystać z IP TV.
Mógłby ktoś doradzić czy jest to w ogóle możliwe?
Provider internetu proponuję mi BOX ZYXEL STB-1001s2 lub kompatybilny.

z góry dziękuję za pomoc
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich. Szukam pomocy, podpowiedzi. Chcę wyczyścić a co za tym idzie rozkręcić swój tv, ma już pięć lat i podejrzewam, że pod obudową jest sporo kurzu, ten który pojawia sie przy wentylatorach czyszczę na bieżąco. Dzięki.
 
Do góry