Panasonic SC-PT850

NATE

New member
Hej,

bardzo ważna kwestia jeszcze - proszę właścicieli modelu PT-850 o odpwiedź, bo bardzo mi zależy. Jak z DivX na tym kinie? Mam pokaźną kolekcję filmów divx, i to kino mi się także podoba - ale boję się, że będę do niego jeszcze mantę musiał dokupić ;) hehe by oglądać wszystko bezproblemowo.

Napiszcie jak wygląda oglądanie Divixów, jak z napisami - myślę że nie tylko mnie się przyda informacja o tym.
 

azazel69

New member
jestem Szcześliwym posiadaczem sc-pt550 to ten sam model tylko tylne kolumny ma male na duze nie mam miejsca;-)
co do DIVXów smiga wszystko przednie również mam niemała kolekcje i jak do tej pory zadnych problemów.

NAPISY--> dziwna sprawa troche nerwów juz mi zjadły
jak jest jakis spec to prosze o dobra rade
nie zawsze chodza a raczej czesto ich poprostu DVD nie widzi pomimo tych samych nazw w folderze z rozszezeniem .txt

kino mam podłaczone przez HDMI z panasem LX70--> vira swietnie współpracuje
tu tez miał bym prośbe do zawansowanych uzytkowników o konkretne ustawienia co bym wycisna maxymalna jakos z tego zestawu
jak ustawic audio zozdzielczosc i co tylko sie da

moj panas lx70 chyba nie ma wyjsca audio przez HDMI (moze sie myle) wiec dzwiek z TV do kina poprowadzilem cincza z KInA do TV wwsioł łądnie przez HDMI

tyle moich spostrzezen na temat kina
JEST SWIETNE
super dzwiek ładna prezencja swietny obraz znakomita współpraca z VIERA

TYLKO TE NAPISY!!!!
 

camel

New member
czy można więcej info o tych napisach?
przymiezram się do zakupu i cały czas sie zastanawiam pomiędzy Panasonic SC-PT850E a LG HT-902TB. czy możecie doradzić? wolałbym nie mieć kłopotów z divixami i napisami a z wyżej napisanych postów wynika że bywa z tym różnie.
 

azazel69

New member
camel napisał:
czy można więcej info o tych napisach?
przymiezram się do zakupu i cały czas sie zastanawiam pomiędzy Panasonic SC-PT850E a LG HT-902TB. czy możecie doradzić? wolałbym nie mieć kłopotów z divixami i napisami a z wyżej napisanych postów wynika że bywa z tym różnie.

kupuj smiało panasa
co do LG --> nie moge sie wypowiedziec
napisy ogarniete
najwazniejsze zeby miały ta sama nazwe
dobrze jest tez przerobic na .srt

osobiscie jestem zadowolony z tego kina --> ba nawet BARDZO:eek:k:
 

macunaima

New member
Pytanie

Mam zamiar kupić ten model. Czy ktoś go uzywa z n-recorderem przez złącze optyczne do dźwięku 5.1? Jak się sprawuje z takim połączeniem?
 

azazel69

New member
macunaima napisał:
Mam zamiar kupić ten model. Czy ktoś go uzywa z n-recorderem przez złącze optyczne do dźwięku 5.1? Jak się sprawuje z takim połączeniem?

osobiscie nie mam "N-ki" ani "cyfrowego paszportu" ale sprzecik testuje na UPC SD i jestem miło zaskoczony pomimo ze dzwiek mam wyprowadzony z Tv do kina przez cincze daje rade z obserwacji najlepsza jakosc dzwieku daje według mnie 4FAN TV nie wiem czy daje 5.1 przy "serandzie albo dolby" jeszcze nie testowałem głównie filmy na DVD cisne ale zaraz za testy sie zabiore TYLKO CZY CINCZA PRZENOSI 5.1--> chyba nie??

a tu PYTANIE do innych uzytkowników

CZY MOZNA WYCIAGNAC DZWIEK Z PANASA LX70 DO KINA PO HDMI???:hmm:
 

jacroza

New member
nablator napisał:
A możecie sie podzieli wrażeniami jak działa upscaling z Divx-ami?? Czy widac różnicę na LCD TV jak się ogląda??
Moim zdaniem algorytmy upscalingu są bardzo dobre. Oczywiście im lepszy jakościowo materiał, tym efekt lepszy.
 

Marwicjusz

New member
A ja mam jeszcze jedno pytanie które tutaj nie było poruszane.
Czy bez problemów odtwarza dzwięk 5.1 z divx-ów? Chodzi mi o filmy z dzwiękiem AC3 5.1 a nie o przeróbke poprzez Dolby Surround II z dzwięku stereo. Pytam bo wiem że różnie to bywa w przypadku niektórych zestawów.
 
Do góry