Panasonic sc-pt170

SilverSnow

New member
Witam
Zastanawiam się nad kupnem "mini" kina domowego. Ostatnio miałem zestaw głośników geniusa 5005 ale uległ ze tak powiem wypadkowi i zostałem bez nagłośnienia. Skupiam sie teraz na kinie domowym bo głównie zależy mi na podłączeniu go do konsoli. Nie jestem koneserem kina, sporadycznie coś obejrze czy posłucham. Głównie tak jak pisze, zależy mi na konsoli i dźwięku przestrzennym. Pokoik mam mały bo 12m2 więc automatycznie kolumny podłogowe odpadają. Nie dysponuje też wielkimi funduszami bo chciałbym się zamknąc w 600zł i wiem że prawdziwego kina domowego za te pieniądze nie dostane, no ale jak pisałem wyżej nie wymagam niewiadomo czego - chciałbym poprostu by ładnie grało.
Znalazłem takie zestawik:

Panasonic sc-pt170

i tutaj do was pytanie. Czy jest warty swojej ceny? Czy to dobry wybór? Może polecicie coś innego?

z góry dziękuje za każdą odpowiedź
pozdrawiam
 

tvardy

New member
Panasonic SC-PT170

Kupiłem ten zestaw niedawno, chciałem LG ze względu na posiadany TV ale zawsze mi coś nie pasowało. Kino podłączone jest z dekoderem UPC(HDMI) i PS3 i naprawdę warte jest swojej ceny w specyfikacji na różnych stronach podają, że posiada RDS lecz tego nie ma. Chodziło mi o nieduże głośniki ze względu na ustawienie sprzętu pokój 15m2 i dźwięk wystarczający.Dla mnie brak RDS-u nie przeszkadza bo mam słuchać muzykę a nie wgapiać się w wyświetlacz.Kino jest głównie używane do słuchania radia i odtwarzania dźwięku przy oglądaniu TV i grania na konsoli.
 
Ostatnia edycja:

hultaj87

New member
Mam pytanie odnośnie tego zestawu Panasonica, który u mnie współpracuje z plazmą TX-P42S20E. Kino do TV podłączone jest oczywiście przez HDMI. Dodatkowo dekoder Polsatu z TV przez HDMI a z kinem przez kabel optyczny. Chodzi mi o skuteczność konwersji do formatu 1080p filmów Divx. Nie wszystko ładnie jest rozciągnięte na maksa. W DVD ustawione jest na 1080p i przy włączaniu na tv pokazuje informacje, że wejście przez HDMI jest 1080p. Czemu niektóre filmy Divx nie są w pełni rozciągnięte tylko wyświetlane w formacie 4:3 a inne w formacie 16:9? Czy przyczyną jest iż film zasiany jest w formacie 4:3? Czy może jednak DVD powinno przeskalować obraz 4:3 do formatu 16:9?
 
Do góry