Panasonic SC-HTE80

Fankis

New member
Witam.Zastanawiam sie nad kupnem tego sprzęciku.Podoba mi sie,i ludzie sobie chwalą.Ma ktoś z szanownego grona?I drugie pytanko czy da sie do tego podłączyć jakieś dodatkowe głosniczki w razie wu?
 

mors111

Active member
Bez reklam
czytam dane techniczne i nie dowierzam :
- 2x30W + moc suba 60W ( gdzie on jest ? )
- pobór max mocy 27W ( zestawy plastikowe kina domowego mają 100-150W , więc to nie ma mocy )
-brak DVD/BD ? - za co się tyle płaci ?

ale najlepsze jest to > Woofer 2x8cm głośnik , no sorry , ale głośniki komputerowe mają większe basy

tym sprzętem być może polepszysz dźwięk TV , ale nic poza tym

w starym Tv CRT mam basik 13cm + głośniki boczne i centralny ( TV lG , jakiś tam full opcja kupowany 11 lat temu i tam bas jest na tyle przyjemny ,że obecne TV LCD wysiadają przy nim ) i w bloku niezłą imprezę przy tym by zrobił :)

głośników zewn. do tego nie podłączysz w razie "WU"
 

Fankis

New member
Ja tam wiele nie oczekuje od tego sprzęciuku,udało mi sie kupic po fajnej cenie)(400zł jak nóweczka na gwarancji)zobaczymy jak sie bedzie spisywać.Ludzie ogólnie na zagranicznych forach są miło zaskoczeni,to wydaje mi się ze przy moich oczekiwaniach bedzie w samo razo:)Napisze jak przetesuje z 50st50
 

mors111

Active member
Bez reklam
czekam na opis po zakupie

u mnie wieża Panaconica z basikami 10cm też całkiem przyjemnie gra w małym pokoiku
 

Fankis

New member
witam,byłem na wczasach i nie miałem jak zdać relacji.Powiem tak,jestem bardzo zadwolony z zakupu,fajnie to idzie naprawde,choc nie jestem żadnym audiofilem,jak dla mnie zakup trafiony,jak puszcze nba 2k14 na ps4 to jak na stadionie:),300 i scena thisi is sparta daaaaje rady:)Pozdro
 
Do góry