Panasonic SC- HT 855

Leon45

New member
ArtS007 napisał:
Leon. Pod każdym swoim postem znajdziesz przycisk Edytuj (Edit Post). Korzystaj z niego w celu poprawienia tekstu. Nie twórz nowych wypowiedzi. Witaj na forum. :)

ArtS :)

Jakbys uwaznie przeczytał to bys zauwazyl ze nie poprawiałem tekstu tylko po paru dniach dopisałem Twoje teksty mnie nie interesują, interesują mnie inne opisane wyzej Ale wiekszosc jak rozwiąze swoj problem olewa zwyczajnie pozostałych i nie pamietaja ze jeszcze pare dni temu sami potrzebowali pomocy.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Możliwe, że trochę się zapędziłem, ale to była rada dla nowicjusza. Co do drugiej uwagi na temat zainteresowania, to masz rację. Niestety to dość częste, że ludzie nie piszą jak rozwiązali swoje problemy. Ale taka już jest ludzka natura.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
powinien obsługiwać. To stary model .
Ale jak poczytasz fora i to dowolne ,to zauważysz że przy tych samych pieniądzach / lub za niewielka dopłatą / otrzymasz obecnie - bo mocno spadły ceny produkcji specjalistycznej - znacznie lepszą jakość w postaci zestawów .
Różnica jest ogromna.
Ale jeśli chcesz tylko do kina - nie będziesz korzystał z muzyki ,to do pomieszczenia 25 m2 Panasonic / jesli odsłuchiwałeś/ - wystarczy.
Posłuchaj zestawu TEAC. Zadrżysz z wrażenia .
Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
 

eugens

New member
kiki napisał:
witam
powinien obsługiwać. To stary model .
Ale jak poczytasz fora i to dowolne ,to zauważysz że przy tych samych pieniądzach / lub za niewielka dopłatą / otrzymasz obecnie - bo mocno spadły ceny produkcji specjalistycznej - znacznie lepszą jakość w postaci zestawów .
Różnica jest ogromna.
Ale jeśli chcesz tylko do kina - nie będziesz korzystał z muzyki ,to do pomieszczenia 25 m2 Panasonic / jesli odsłuchiwałeś/ - wystarczy.
Posłuchaj zestawu TEAC. Zadrżysz z wrażenia .
Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Kiki,to jaki zestaw TEAC byś proponował w podobnej cenie?
 

fiaam

New member
Oglądałem ostatnio film, w którym napisy leciały o jakieś 6 sekund za szybko. Niestety nie znalazłem opcji przesunięcia czasu napisów w odtwarzaczu, jest taka opcja?
 

eusze

New member
Witam,jestem posiadaczem tego kina od 3 dni i mam kilka pytań:
1.Gdy odtwarzam film w formacie "divix" obraz nie wypełnia całego ekranu ,mam czarne pasy nie tylko na górze i dole ekranu ale też po bokach.Przy DVD problem ten nie występuje.Gdzie w menu to ustawić.Kino mam połączone z TV kablem HDMI.:roll:
2.Kino mam połączone z tunerem sat. kablem optycznym i dlaczego mi kino nie wyświetla jaki rodzaj dżwięku aktualnie odbiera(DOLBY lub STEREO),np. TVN nadaje w dolby a TVN24 już nie,gdy odtwarzam płytę DVD to już wyświetla np. DOLBY lub DTS.:cool:
3.Czy jest możliwość z poziomu pilota wysunąć szufladę?:eek:k:
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
fiaam napisał:
Oglądałem ostatnio film, w którym napisy leciały o jakieś 6 sekund za szybko. Niestety nie znalazłem opcji przesunięcia czasu napisów w odtwarzaczu, jest taka opcja?

za szybko to moze złe synchro napisy+film to raczej nie zdarza sie
mowimy o stacjonarnych urzadzeniach

a jak ida napisy na komputerze tez wyprzedzaja >?

zawolno napisy to tak

czasem film (divx+AC3) zwalniaja(opuznia) napisy (chip nie wyrabia) ..
 
Do góry