Panasonic S20 czy LG 50PK250/350

machonej

New member
Witam
Planuje zakup TV początkowo myślałem o Panasonicu 42S20 ale za nie wiele większą kasę można kupić LG 50PK250. A może jednak dopłacić i kupić 46s20? Juz sam nie wiem na co sie zdecydować. Trochę czytałem forum i o Panasonicu wiem sporo ale opinii na temat pk250 jest bardzo mało. Czy LG to dobry wybór bo jednak za porównywalną kasę mam 50 cali? Czekam na jakąś pomoc w wyborze.
 

machonej

New member
raczej w sklepie gdzie są raty 0%. 42s20 jest za 2390zł a lg pk250 za 2800 zł. za 3300 moża dostac 46s20. a pk 550 jest już jak dla mnie raczej poza budzetem. Najbardziej zalezy mi na obrazie dobrej jakości. usb i inne bajry nie są tak istotne.
 

damiantomek2

New member
Tu masz opinie kolegi z forum mlody19881, który podobnie jak ty szukał tv od S20 do PK350
i wybrał tego ostatniego. Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!


Post:
No wiec tak jak obiecalem. Telewizor stoi juz w domu:) moj wybor padl na lg (ale nie 50pk550 tak jak wczesniej pisalem) tylko na 50pk350 (cena--->2950,parametry prawie ze indentyczne) moje pierwsze wrazenia:)
1.wooow ale gigant:)
2.film bluray masakra,poprostu wymiata!!!
3.telewizji niestety jeszcze nie mam podlaczonej,ale w swoim czasie
4.jesli chodzi o lustro:) telewizor stoi dokladnie na przeciwko okna i nad zyrandolem! Powiem krotko nie widzialem rzadnego odbicia mnie ,czy jakies innej rzeczy.naprawde czytajac forum ludzie mowia ze tragedia widza samego siebie. Naprawde szczerze mowie wam ze ja przynajmniej nie zauwazam takiego czegos.
5.powidoki. Wlaczylem film bluray i przez jakies 15 min bylo caly czas na intro i tak wkolko lecialo. Po wlaczeniu filmu zauwazylem lekki powidok,ktory po chwili zniknol.a pozatym jak sie wszystko dotrze nie powinno nic byc,ale naprawde jest to ciezko zauwazalne i nie przeszkadza w rzadnym wypadku.
6.czern------>plazma i wszystko jasne (dla nie wtajemniczonych czarny jak cholera)
7.pierwsze wlaczenie,obsluga pilota-wszystko jak najlepszym porzadku,pilot czytelny,przejrzyste menu,latwe i intuicyjnje.
8.buuuczenie- lg==brak buczenia
9.design-idealny piekny:)
10.dzwiek-mam kino wiec nie bede sie wypowiadal:)

reasumujac bardzo polecam ten tv wszsytkim ktorzy sie wahaja:)
 

machonej

New member
Byłem porównywałem i LG na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrazenie. Panasonca s20 tez oglądalem i czytałem sporo opinii o nim. Mam troche obaw co do LG i dlatego pytam sie czy moze jednak warto troche dolozyc i kupic 46s20.
 

damiantomek2

New member
Byłem porównywałem i LG na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrazenie. Panasonca s20 tez oglądalem i czytałem sporo opinii o nim. Mam troche obaw co do LG i dlatego pytam sie czy moze jednak warto troche dolozyc i kupic 46s20.


Nie wiem jakie masz obawy ale gdy zaczynałem myśleć o zamianie CRT na płaszczaka
to byłem pewny iż na pewno to nie będzie tv marki LG.
W 2009 roku modele tej firmy poza wyglądem w/g wielu na tym forum i na przegladarkach cenowych nie miały nic fajnego. No byli tacy, którzy pisali o lepszej czerni w porównaniu z konkurencją.
W tym roku jest trochę inaczej dużo pozytywnych ocen nie tylko na zagranicznych forach.
"W wyborze lektura może Ci pomóc ale ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie" tak
napisano mi ponad rok temu na tym forum. No i wybrałem LG50PK760 bo wyczekałem
dostępność w necie. W sklepach stacjonarnych bowiem go nie ma. Alternatywą był
LG50PK350, którego miałem okazje sprawdzić organoleptycznie.
Tu masz post z forum może będzie pomocny ale kolega się pomylił i pewno chodziło mu
o PK350 :
" Przegladam tą tabele i posiadając S20 musze przyznać rację że ogólnie ten telewizor nie zasługuje na więcej. Może ma i dobrą czerń ale pozostałe rzeczy mnie rozczarowują. Nawet taka prozaiczna rzecz, chce obejrzeć zdjęcia które przyniosła rodzina na pendrivie i kurcze musze odpalać kompa i przegrywać to na jakaś głupią karte którą przeczyta mój tegoroczny telewizor. Wkurzające to jest.
Siostrzeniec ostatnio kupił sobie LG - model chyba 50PK250 i po kilku godzinach filmu (mkv 720p) musze stwierdzić że obraz na pewno ma nie gorszy od mojego Panasa. Kosztował tysiąc złotych mniej, lusterko podobne do mojego.
Ogólnie to troche żałuje zakupu, głównie przez brak multimedialnego wyposażenia i bez rewelacji z obrazem w jasny dzień. "
 
Ostatnia edycja:

machonej

New member
Tabelkę oglądałem no i co mnie najbardziej zdziwiło to że LG wygrywa z S20 w kategorii obraz. Czy to znaczy że LG ma tak dobry obraz a może Panasonic taki słaby?
 
Do góry