Panasonic różnica 2 modeli

Foxtrod

New member
Witam czym się różnią Panasonic TX-58DX750E od Panasonic TX-58DX720E czy jest zauważalna różnica obrazu proszę o fachową wypowiedź:)
 

Foxtrod

New member
Proszę o ostateczną poradę zdecyduje się raczej na Panasonic TX-58DX750E
Mam do wydania MAX.6500 zł. po kryjomu przed żoną :)
czy za 6500 zł kupić można coś lepszego do 58 cali oglądalność z 3 m chodzi mi głównie o jakość obrazu matryca 100 hz
to ma być najlepiej Panasonic lub Sony
mam obecnie plazmę Panasonica 42 cale zakupioną w 2010 roku i chciałbym żeby obraz za te 6500 zł był lepszy od obecnej plazmy czy wymagam za wiele ?

proszę o poradę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żona też Cię pochwali .
Nie wymagasz za wiele - ten model spełni Twoje oczekiwania i uspokoi Wasze obawy.
Po kalibracji gra świetnie !
 

Foxtrod

New member
Prośa brat będzie kupował tv ale Sony i nie chce Panasonica choć ten Sony ma w niczym nie być gorszy od Panasonic 58 dx 750e szczególnie chodzi o obraz jaki model Sony będzie w tej samej klasie.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Prośa brat będzie kupował tv ale Sony i nie chce Panasonica choć ten Sony ma w niczym nie być gorszy od Panasonic 58 dx 750e szczególnie chodzi o obraz jaki model Sony będzie w tej samej klasie.

Z Soniaków od Panasa DX750 lepszy jest model XD9305, ale on jest dużo droższy.
Z kolei tańszy Soniak XD8505 jest wyraźnie gorszy od Panasa z uwagi na gorszą czerń, węższą paletę barw i słabe wsparcie dla HDR-a.
Jeśli brat chce koniecznie Sony, to tylko model XD9305. W niedawnej promocji w Saturnie kosztował 6578,14 zł. Teraz jest drożyzna - ponad 7500 zł. Niech zaczeka, jeśli może, na kolejne mega promo w cenie nie wyższej niż 6600 zł.
Jeśli nie może czekać, ani zwiększyć budżetu, to niech wybiera spośród dwóch modeli Panasa:
- 58XD780 - cena niecałe 6500 zł,
- 58DX750 - cena niecałe 6200 zł (brak głowicy sat. i PIP-a)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam sorry nie ten wątek ale 60KS7000 to tak jak pisze kol.rafcio76r wyjątkowo nieudany model.Polecam 55"KS7000,65"KS7000 a szczególnie wersje KS8000
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 58Dx750 kosztuje dla niebieskich 6199 zł z kalibracją profesjonalną gratis i będzie lepiej grał niż Samsung.
 
Do góry