Panasonic przedstawia ceny detaliczne na rynku Polskim telewizorów plazmowych

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic przedstawia ceny detaliczne na rynku Polskim telewizorów plazmowych.

018__MG_2419.jpg

Model ............termin wejścia ....widełki cenowe

TX-P65VT50E- ....maj........... - 19.000/20.000 zł
TX-P65ST50E - .. maj ...........- 13.000/14.000 zł

==================================================

TX-P55VT50E - ..kwiecień......... - 12.500/13.500 zł
TX-P55ST50E -...kwiecień.......... - 9.000/10.000 zł

==================================================

TX-P50VT50E - ..kwiecień............. - 9.500/10.500 zł
TX-P50ST50E - ..kwiecień............. -6.000/6.500 zł
TX-P50UT50E - ..kwiecień ..............-6.000/7.000 zł

==================================================

TX-P42ST50E -...kwiecień ..............- 4.500/5.000 zł
TX-P42UT50E - ..kwiecień................-4.000/4.500 zł

Oficjalne Dane z wczoraj Panasonic Polska



Na podstawie różnic cen deklarowanych , a różnicy cen internetowych na tv LCD można sobie orientacyjnie obliczyć pozostałe realne ceny sprzedaży. Z naszych wyliczeń wynika że różnica cen sięga wartości około 28% .
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
Coś Szanowny Pan Kiki przesadza z tymi cenami:) (źródło informacji nie podane)
a jak to się ma do cen np. w Rosji gdzie TX-P 42 ST50 cena wynosi 376 000 rubli tj. 376000 x0,10 gr=3760PLN [ http://avgold***/Panasonic_tx-pr42st50.htm], która nie jest w UE.
Przecież my jesteśmy już w UE a tu cena wynosi 850E tj.850 x 4,1 =3485 PLN
I tak dalej w stosunku do innych modeli:)
Podejrzewam, że jest to akcja marketingowa na stare modele ver.30 :) szanownego informatora ze sklepu audiovideo.com.pl
Jak mówi przysłowie "pożyjemy zobaczymy" kwiecień już tuż tuż :))))
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wow cóż za konspiracyjna inspiracja.

Źródło to właśnie Oficjalne ceny Panasonic Polska.
Przelicznik zweryfikowanych i aktualnych cen podałem pod spodem, wystarczy przeliczyć.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Wow cóż za konspiracyjna inspiracja.

Źródło to właśnie Oficjalne ceny Panasonic Polska.
Przelicznik zweryfikowanych i aktualnych cen podałem pod spodem, wystarczy przeliczyć.
O.K.
Tylko że w ubiegłym roku jak wchodził VT30 to też była relacja z konferencji z prezentacją cen dokładnie jak teraz. I 55VT30 był wyceniony jak pamietam na coś koło 12tzł.Ja kupowałem praktycznie w momencie debiutu i płaciłem 8700zł. Teraz będzie pewnie podobnie.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Coś Szanowny Pan Kiki przesadza z tymi cenami:) (źródło informacji nie podane)
a jak to się ma do cen np. w Rosji gdzie TX-P 42 ST50 cena wynosi 376 000 rubli tj. 376000 x0,10 gr=3760PLN [ http://avgold***/Panasonic_tx-pr42st50.htm], która nie jest w UE.
Przecież my jesteśmy już w UE a tu cena wynosi 850E tj.850 x 4,1 =3485 PLN
I tak dalej w stosunku do innych modeli:)
Podejrzewam, że jest to akcja marketingowa na stare modele ver.30 :) szanownego informatora ze sklepu audiovideo.com.pl
Jak mówi przysłowie "pożyjemy zobaczymy" kwiecień już tuż tuż :))))

Tylko pamiętaj, że na opakowaniach tv Panasonic sprzedawanych w Polsce jest info "Not for sale CIS", to nie koniecznie te same modele.
A co do UE, my też przed 2004 narzekaliśmy, że w UE sprzęty są tańsze.
 

kuras90

New member
najlepiej cierpliwie poczekać, aż nowe modele staną na półkach sklepowych i wtedy będziemy mogli narzekać, że ceny są za wysokie. A na razie nie ma co zrzędzić bo może się okazać, że będą nieco tańsze w co wierzę, bo sam się wstrzymałem z zakupem telewizora z myślą o nowej serii :)
 

damaioshin

New member
Wystarczy odjąc od podanych cen 28-32% i mamy ceny z jakimi pojawią się telewizory. Czytać trzeba dokładnie, a nie po łepkach.
 

stypi

New member
czy ST50 to będzie to samo co obecne VT30? Nowe vt-eki rozpoczynają się od 50, 42 nie ma i zrezygnowali w ogóle z 46
 

wojt88

Guest
Takie pytanko - jak wygląda premiera wejścia modeli telewizorów? Najpierw wysyłają je do sklepów i jak w wielu są na stanach to załóżmy od 1 kwietnia dopiero mogą je sprzedawać?
 

lm648

Banned
Jak się odejmie te procenty to wcale to tak źle nie wygląda.

To co próbujesz udowodnić jest raczej "teorią wirtualną" :) W naszej rzeczywistości w dniach premiery (przez okres ok. 3 m-cy) będzie to szło w druga stronę czyli na + (jakieś tam procenty).
Nie wierzę w uczciwość naszych sprzedawców i ich "misyjność" we wdrażaniu nowych technologi. Tylko nikła sprzedaż z powodu "cen zaporowych" pod koniec 2012 spowoduje niewielkie spadki cen w ramach tzw. "promocji" pod groźbą kolejnych nowych modeli na następny rok :)
I to na tyle mojej "teorii spiskowej" w tej sprawie.
 
Do góry