Panasonic - promocja na telewizory

Osato

New member
Ktoś może wie czy w tym roku Panasonic również planuje przeprowadzić promocję związaną z 5-letnią gwarancją na swoje telewizory z tego roku ? Rok temu na jesień/zimę była taka promocja. Nie jestem pewny jak wyglądała sytuacja w roku 2010, ale w raczej w 2009 również można było skorzystać z 5-letniej gwarancji.
 

Osato

New member
Jak szukałem info w internecie, to znalazłem, że była promocja na modele (chyba) z serii 10 i 30, ale o 20 nie znalazłem.
 
Ostatnia edycja:

Qwertas

New member
A pamiętacie kiedy były te promocje? I kiedy ceny zaczną spadać, bo jak zauważyłem to narazie cena najniższa na necie jest o 100 zł większa niż dwa miesiące temu, więc na razie nic nie spada. W jakich miesiącach można się spodziewać tych obniżek?
 

sorenson

New member
W 2010 roku przedłużania nie było. Wiem bo teraz walczę z Panasem z modelem V20. Telewizor nie został naprawiony i w trakcie próby ostatniej naprawy gwarancja się skończyła
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
W 2010 roku przedłużania nie było. Wiem bo teraz walczę z Panasem z modelem V20. Telewizor nie został naprawiony i w trakcie próby ostatniej naprawy gwarancja się skończyła

to nie ma znaczenia, istotne jest ile było bezskutecznych napraw TV. Gwarancja powinna chyba być wydłużona o okres w którym trwały naprawy. Sugeruję wejdź na ich stronę zadzwoń do UOKIK i przedstaw swoją sprawę i zapytaj co robić... może warto.
 
Do góry