Panasonic plazma TX P 42 U 10, co to jest?

mpek

New member
Tak się zastanawiam, bo widziałem sprzęt, którego nie ma na stronach producentów. Panasonic 42 U 10 Full HD 400 Hz nie wiem co to za twór?
Czy to jakis sprzęt na zamówienie. Nie ma go na stronie Panasonica:hmm:
 

phoba

New member
Też wczoraj taki widziałem w RTV AGD. Cena, jak na full HD, bardzo atrakcyjna - przeceniony z 3599 na 2499 - wprawdzie troche okrojony w zakresie złącz (jakby wersja C), ale nie do końca, bo ma np. złącze PC, którego (o ile się nie mylę) w wersji C nie ma. Ktoś wie co to za cudo?:hmm:
 

AdamDuzy

New member
Jesteś pewien, że ma wejście PC (D-Sub) ? Bo tylko to mnie nurtuje, a niestety u mnie nie ma go na wystawie, żeby fizycznie podejrzeć...

Pozdro
 

phoba

New member
Pewien nie jestem, bo nie sprawdzałem jakie ma łącza na placach lub z boku. Na kartce obok TV było napisane, że ma złącze PC. Będę w tym sklepie w środę to postaram się sprawdzić i dam znać.
 

AdamDuzy

New member
OK, dzięki, ale udało mi się już w innym sklepie Euro zajrzeć i niestety, ale na kartce banialuki piszą - ten model nie ma wejścia PC. A już się napaliłem przez to Euro :( Jak ktoś pisał to taka uboższa wersja S10. Podobne różnice jak C10 do X10.
 

tomas73

New member
Też się zastanawiam bo chciałem kupić plazmę panasonica 42 cale full hd w dobrej cenie. Czy ktoś znalazł więcej różnic między modelem U10E a S10E. Czy U10E posiada przeglądarkę obrazów VIERA.
Dzwoniłem do salonu panasonica i powiedzieli mi że model U10E nie jest przewidziany na rynek polski i dlatego nie ma go w żadnym katalogu panasonica.
 
Do góry