Panasonic P50G30E vs Samsung PS51D6900

marecki6

New member
Bez reklam
w tej chwili jeżeli brać Panasa to moim zdaniem GT30 - jego cena poszła bardzo w dół i w tej chwili to jest bardzo dobra oferta
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja ze swojego Sama jestem bardzo zadowolony - muszę przyznać, że jego możliwości multimedialne to duży atut a zwłaszcza wbudowane wifi i cała masa internetowych kanałów video ... na początku uważałem, że są to dla mnie zbędne rzeczy ale aktualnie bardzo to doceniam i często korzystam :) no i wygląd - nie da się ukryć, że Panasonic w przy Samsungu wygląda dość archaicznie ....czy lepszy to ciężko powiedzieć bo nie miałem okazji do końca porównywać tych dwóch tv natomiast miałem okazję porównać G30 do GT30 i różnice było widać więc przy tej cenie jaką ma teraz GT30 na pewno warto go kupić ... podejrzewam, że jakość obrazu będzie miał lepszą również od D6900 jednak multimedialnie nadal D6900 górą ... osobiście zapewne kupiłbym GT30 .. ja swojego D6900 kupiłem za tak okazyjną cenę, że i tak bym go kupił drugi raz ale biorąc pod uwagę ceny ogólnorynkowe GT30 to teraz jeden z najlepszych wyborów ... natomiast wybierając między G30 a D6900 wybrałbym samsunga
 
Ostatnia edycja:

pan_kg

New member
Jak to jest z tym Samsungiem 51d6900? Ma on chłodzenie radiatorami (nie potrafię nazwać) czy pasywne (wentylatory)? Słyszałem opinię że Panasoniki GT30E mają wentylatory i szumią a ten Samsung nie i dlatego jest cichszy.
Czy to prawda?
 

IIImiszaIII

New member
Decyzja zapadła - Panasonic 46G30. Jak na razie nie żałuję. Jakość obrazu naprawdę dobra i to nawet z sygnałem SD. Buczenie występuje, ale przy normalnym użytkowaniu jest niesłyszalne, szkoda tylko że nie wyświetla polskiej czcionki w napisach, tutaj ratuje mnie nagrywarka LG która "łyka" jak na razie wszystko. Ogólnie TV super dobra czerń ładne kolory, godny polecenia i do tego teraz 5 lat gwarancji.
G30 wyświetla polską czcionkę trzeba tylko to ustawić, na forum jest recka G30 Kikiego i tam jest pokazane jak to zrobić.
 

damastes

New member
Już się pogubiłem więc - wybrałem samsunga a nie panasa (liczę na bogate multimedia i okulary w cenie - mam 2 dzieci), telewizji w ogóle nie oglądam - tylko filmy dvd i z neta i dzieciaki xbox 360. Myślę że na obrazie się nie zawiodę (dotychczas miałem 29 cali crt) a jak oglądałem oba tv w sklepie to jak dla mnie nie był różnicy. Cóż czekam na dostawę.

Czy dobrze rozumiem, że jezeli tv ma tuner dvb - s to nie potrzebuję dodatkowego tunera do satelity ? dotychczas korzystałem z cyfry + ale ze względu że nie korzystałem, to rozwiązałem umowę.
Pzdr
 

damastes

New member
no i mam samsunga ps 51d6900 - wbrew info przekazanym na tym forum nie czyta plików avchd, a przy próbie otworzenia filmu avatar 3d 3840x1080 pojawia się komunikat nieobsługiwana rozdzielczość - a na pudle jak byk stoi full hd 3d
 

Xano

New member
przy próbie otworzenia filmu avatar 3d 3840x1080 pojawia się komunikat nieobsługiwana rozdzielczość - a na pudle jak byk stoi full hd 3d
Rozdzielczość full HD to 1920x1080. Film zapewne jest 3D w standardzie Side by Side, w którym każda klatka obrazu zawiera informację dla lewego i prawego oka. Stąd podwójna rozdzielczość pozioma 3840. Taki plik można obejrzeć tylko z odtwarzacza bluray lub skonwertować go na mniejszą rozdzielczość (1920x1080).
 

Tocki

Member
Ja się własnie zastanawiam nad Samsung PS51D6900 a Panasonic TX-P50GT30E , który z nich będzie lepszy jeśli chodzi o oglądanie filmów 3d, polsatu sport oraz dużą ilość filmów HD BluRay.x264 - warunki podobne jak w pierwszym poscie tyle ze wiekszy pokoj
 
Ostatnia edycja:
Do góry