Panasonic LZD70 - test, opinie, wszystko o serii (TX-37LZD70F, TX-32LZD70F, TX-26)

piotrwzk

New member
Witam

W moim 32lx600 serwis w końcu uznał wadę produkcyjną (szara pionowa smuga na na lcd) i teraz mam dylemat co wziąść w zamian. Mogę dostać prawdopodobnie ten sam lub 32lx700 jako jego następce. Zastanawiam się na 37LZ70 czy może będzie lepszy od 32lx700. Te 32" są rozmiarem ok jedyne co mnie wkurzało w lx600 to nie skalowal dobrze obrazu z notebooka przez HDMI (obcinał krawędzie pulpitu i nie trafiał 1:1). Sprawdzałem 37LZ70 i tam jest skalowanie ok. Czy ktos podłanczał do 32lx700 komputer przez HDMI?

Zasadnicze pytanie: czy zostać przy LX600 lub LX700 (nie wiem jakie są w nich róznice poza 100Hz) czy też lepiej wziąść 37LZ70?

Proszę o szybką odpowiedź bo musze podjąć decyzję w 2 dni.
 

rpa

New member
Jestem bardzo mocno zdziwiony,ale te telewizory bez problemu można dziś kupić za 4200zł, po raz kolejny okazało się że w grudniu jest najdrożej. Za taką cenę to ten TV to już naprawdę rewelacja :D
 

woyski

New member
Obserwuję ten model od dłuższego czasu, i widać że cena stale spada. Obecnie można już kupować poniżej 4000 PLZ. Poczekam jeszcze chwilę i przed Wielkanocą go nabędę. A w Mediach i Saturnie dalej 5000-5500.
 

robert29

New member
Loster napisał:
Dokładnie poniżej 4000 zł
http://www.hoopla.pl/hoopla,prod,62049.html
Cały czas siedzi mi ten model w głowie może też się skuszę się na kupno tego TV :) ale w na oku mam też cosik innego np. Toshibe 40XF351. Choć cena narazie troszkę wyższa od Panasonica :confused:
http://www.rtvmedia.pl/produkt-p-Toshiba 40XF351,0.html
Obydwa modele zasługują na szczególną uwagę.




loster tez mi sie podoba ten panas znalazlem jescze lepsza oferte
http://www.allegro.pl/item319919342_hit_panasonic_tx_37lz70_full_hd_raty_sklep_wroclaw.html
ale toschiba powala mnie na kolana dlamnie za drogo
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
skorzystaj z prezentacji i sam wybierzesz .
LZ 70 - jeśli jesteś niebieski - dostaniesz duże zdjęcia.
Z różnych ujęć - pisz na priw
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pajawiły się też secend rapair. Sprawdź dobrze przed zakupem żebyś nie odgrzewał starego kotleta.
 

darcun

New member
Bez reklam
kiki napisał:
pajawiły się też secend rapair. Sprawdź dobrze przed zakupem żebyś nie odgrzewał starego kotleta.

Witam! Jak to należy rozumieć "secend rapair"?
Czy sa to tv pochodzące ze zwrotów,napraw a może jeszcze co gorszego?
 

metyl

New member
Hej kiki zastanawiam się nad nim oraz nad Sharp LC-37X20E, szukam TV do ogladania głownie wieczorkiem, sygnał z N-ki, odległość 4-5m, który z byś polecał, a może na jakiś inny zwrócić także uwage?

Pzdr
http://www.ceneo.pl/877623
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Paradoksalnie - im więcej cali tym bardziej potrzebne 100Hz. TV LCD i tak nie migocze tak jest zbudowany, pixele świecą w nim cały czas, a nie są pobudzane jak w crt czy plaźmie. 100Hz przydaje sie wiec jako obróbka obrazow ruchomych tak by obraz nie "tykał" przy ruchu. Lcdekowe 100Hz przyda się więć w 32" i 37 jeżeli chcemy miec super płynny obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
fiaam - przy odległości 4 metrów możesz spokojnie sięgać po 37 LZ 70 i będziesz bardzo zadowolony.
 

darcun

New member
Bez reklam
W ostatnich dniach zanotowano w/g Skąpca poważny spadek cen na 37LZ70.Co to w praktyce może oznaczać? Czy są to jakieś "gierki" handlowców? Czy może ktoś to spróbowac wyjaśnić?:hmm:
 

darcun

New member
Bez reklam
darcun napisał:
W ostatnich dniach zanotowano w/g Skąpca poważny spadek cen na 37LZ70.Co to w praktyce może oznaczać? Czy są to jakieś "gierki" handlowców? Czy może ktoś to spróbowac wyjaśnić?:hmm:

Ponawiam swoje pytanie dot.w/w tv.:eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
metyl - Przy tej odległości 37 X 20 - będzie rewelacja.
Chociaż pomyśl o większym - czyli 42"
 

metyl

New member
kiki napisał:
metyl - Przy tej odległości 37 X 20 - będzie rewelacja.
Chociaż pomyśl o większym - czyli 42"
Problemem jest miejsce na TV jest nim wnęka regałowa o wymiarach 990mm x 640mm(+ew jeszcze 50mm ramki na górze wnętki czyli max 690mm ale 50 było by zasłonięte) x 450mm, dlatego szukam czegosc co wejdzie w to miejsce.
Zastanawiam po poczytaniu forum i sugesti od Hoodzielec (thx) popatrzyłem taze na sersie 40XF od Toshiby bo wymiarowy by mi pasował, tylko nie moge znalezc róznić między 350, 351 a 355.
Ideałem byłby 40ZF355 tylko ta cena :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rzeczywiście - dla ciebie ideałem będzie 40XF Toshiba.

DSC_0201.JPG

Mimo iż nie posiada systemu 100Hz (jak my wcześniej dawaliśmy sobie radę bez tego :p ) ma sporą szansę zdobyć uznanie na rynku.​

DSC_0202.JPG

Wystarczy spojrzeć, a można się zauroczyć - genialny design.​

DSC_0204.JPG

Różnią się kolorem obudowy i wyposażeniem.
Ceny mogę podać ale na priw.
 
Do góry