Panasonic G30, kilka pytan

ferttt

New member
witam, stalem sie posiadaczem Panasonic G30 46' i zauwazylem dwie nurtujace mnie rzeczy,
1. przy korzystaniu z viera tools->video i przy podlaczonym dysku USB, tv czasami wylacza ekran na ulamek sekundy-moze przeladowywuje cos, czesto kiedy z listy filmow robi preview danego ktory jest zaznaczony, czy tez tak macie?
2. gdy odapalam viera tools->video podczas generowania listy z filmami tv czasami sie wylacza, nie zawsze ale kilka razy sie zdarzylo, to mnie troche martwi


dzieki

ad.1 widze ze wylaczenie opcji preview chyba wyeliminowal problem
 
Ostatnia edycja:

ferttt

New member
witam, firmware mam najnowszy, po aktulizacja raz sie tak zdarzylo z samoczynnym wylaczeniem tv. probowalem wywolac takie zdarzenie kilkanascie razy teraz ale cos nie chce sie zdarzyc...(moze i lepiej:)
 

koszmarsenny

New member
Żeby nie zakładać nowego tematu to dorzucę się z kilkoma pytaniami dotyczącymi konkretnie G30, ale 50".

Próbuję odtworzyć z dysku zewnętrznego (USB) filmy MKV. No i dziwnym trafem część działa, a część nie. Czym to może być spowodowane. Różnica w wielkości plików nie ma znaczenia. Odtwarza 6GB i 16GB.

Jakieś pomysły?
 

amnesia

New member
problem z odtwarzaniem jest spowodowany przez użycie do muxowania nowych wersji mkvmerge ;) jak film Ci nie odpala bierzesz mkvtoolnix 3.0.0, muxujesz i nie ma opcji żeby film nie ruszył :)
 

mirekb2

New member
Podbiję temat. Plazma 50G30E. Demuxowałem m2ts za pomocą tsmuxer. Zmuxowałem mkvmerge v3.0.0 - zaznaczyłem kompresję "none" no i.... panas twierdzi, że "plik nie jest obsługiwany".
Może jakiś błąd zrobiłem - nie zaznaczyłem czegoś z mkvmerge albo czegoś nie uzupełniłem.
Jakieś sugestie?
 
Do góry