Panasonic g15 lub v19 a moduł CI

johnyq117

New member
Witam.
Czy ktoś juz próbował podłączyć moduł CI do gniazda i ustawił odbiór kanałów z satelity.
Chodzi mi o podłączenie modułu CI z Cyfrowego Polsatu z kartą Pre-Paid. Oraz czy tuner w tym telewizorze umożliwia odbiór kanałów w jakość i HD?
Czy działa ona z tymi telewizorami czy nie warto zawracać sobie głowy.
 

ippfam

New member
Modele mi znane TX-P42V10E i TX-L37V10E Doskonale współpracują z modułem CI Cyfrowego Polsatu oraz Cyfra+ z ASTON sprawdziłem osobiście. Obsługa kanałów HD jest. co do G15 to nie występuje tam DVB-S. A jaki kolega ma na myśli model „V19”:confused:
 
Ostatnia edycja:

pigularz

New member
mala niescislosc .moj g15 ma dvb-s.
i ciekawostka mam go na kablowce cyfrowej czyli dvb-c i smiga bb ladnie,rowniez hd-by uaktywnic dvb-c nalezy wybrac kraj szwecje a menu to juz mozna po polsku.gdy wybierze sie kraj polska dvb-c nie pojawi sie w menu ale i mam maly problem-na liscie ulubionych zmikaja mi kanaly tzn po zapamietaniu co rusz jakis kanal znika ma ktos jakis na to patent?
 

pszyszek

New member
pigularz napisał:
mala niescislosc .moj g15 ma dvb-s.
i ciekawostka mam go na kablowce cyfrowej czyli dvb-c i smiga bb ladnie,rowniez hd-by uaktywnic dvb-c nalezy wybrac kraj szwecje a menu to juz mozna po polsku.gdy wybierze sie kraj polska dvb-c nie pojawi sie w menu ale i mam maly problem-na liscie ulubionych zmikaja mi kanaly tzn po zapamietaniu co rusz jakis kanal znika ma ktos jakis na to patent?

U mnie na v10 znikają jak na głównej liście przeprowadzę pełną aktualizację kanałów. Jedyna rada jaką na razie wymyśliłem to unikać automatycznej aktualizacji, używać tylko ręczną.
 
Do góry