Panasonic DMR-EH770 - jpeg i muzyka na HDD - 400GB

Arek

Member
Witam,

przymierzam się do nagrywarki, myslałem o DMR-EH57 , ewentulanie o dopłacie do DMR-EH67, a tu nagle taka inforamcja. Na dniach ma pojawić się w sprzedaży model DMR-EH770 , będzie w końcu możliwość zgrywania plików JPEG na twardy dysk poprzez USB oraz kopiowanie muzyki z płyt CD na twardy dysk.

Jestem ciekaw czy ktoś z Was już się zetknął z tym modelem ?

- ciekawe czy będzie można oglądać zdjęcia na TV, tzn czy nagrywarka będzie skalować je do odpowiedniej rozdzielczośći (teraz jak podłączam lustrznakę cyfrowę z fotkami to jest kaszana, bo rozdzielczość w aparacie jest dużo większa niż plazmy). Tak jak np działa to w przypadku czytnika kart SDHC w plazmach panasonica - zdjęcia wyświetlają się w niezłej jakości bo obrabia je jakiś soft... a ja niestety nie korzystam z takiego formatu kart

- zrzucanie muzyki - co to znaczy ? Czy będzie można zrzucać mp3 i odtwarzać przez kino domowe ???

jeśli tak to się chwilę wstrzymam z zakupem DMR-EH57 :mrgreen:
 

amadeo

New member
Arek napisał:
- zrzucanie muzyki - co to znaczy ? Czy będzie można zrzucać mp3 i odtwarzać przez kino domowe ???
Być może nie tylko MP3 ale także PCM audio z płyt muzycznych CD.
Tak jest u mnie w Sony. Oczywiście nie ma możliwości powielenia tego materiału. Tylko przegranie na HDD i odtwarzanie.

Amadeo
 

Arek

Member
W międzyczasie zadzwoniłem na infolinie Panasonica i powiedzieli że będzie tak jak piszesz - zgrywanie muzyki na HDD tylko jako pliki audio z płyt CD, natomiast mp3 będzie mozna odtwarzać z dysku zewnętrznego podłączonego przez USB.

Więcej nt tej narywarki można przeczytać TU


edit:
ups widzę że temat już dawno znany, Panasonic pokazał ją na początku września i było już o niej na forum. W takim razie czekamy na pierwsze opinie użytkowników
 
Ostatnia edycja:

ozeh

poszukiwacz
VIP
Czy ktoś może nabył tą nagrywarkę ?
Czy ktoś ją chociaż testował ... ;)

Czyżby nie zdobyła uznania ?
 

sh4rky

New member
Interesuje mnie jedno, a mianowicie...
np. w HD recorder telewizji "N" mozesz ogladac TV w czasie rzeczywistym i w kazdym momencie mozesz wlaczyc pauze lub nawet cofnac...

Czy za pomoca tego typu nagrywarek mozna robic cos takiego ?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nawet, jeśli nie ma możliwości uzyskania zatrzymania obrazu przy pomocy jednego przycisku, to na pewno możesz rozpocząć nagrywanie bieżącego programu i w czasie jego trwania możesz uruchomić jego odtwarzanie od dowolnego miejsca. Jest to tak zwana pauza naookoło. ;)

ArtS :)
 

gumpel

New member
up

Ponawiam pytanie kolegi Ozeha: czy ktoś ma ten model ? Zwłaszcza interesuje mnie co można osiągnąć dzięki wejściu USB. Np. co jak podłączy się pendrive'a, albo laptop ? Można zgrać na twardziela, wyrżnąć na płytce lub przynajmniej wymusić odtworzenie na ekranie AVI lub pliki z danymi (.doc, .odf, .ppt, inne) ? Czy rzeczywiście "widzi" tylko mp3 i JPEG ?

Pzdr.
G.
 

zibi_wl

New member
gumpel napisał:
Ponawiam pytanie kolegi Ozeha: czy ktoś ma ten model ? Zwłaszcza interesuje mnie co można osiągnąć dzięki wejściu USB. Np. co jak podłączy się pendrive'a, albo laptop ? Można zgrać na twardziela, wyrżnąć na płytce lub przynajmniej wymusić odtworzenie na ekranie AVI lub pliki z danymi (.doc, .odf, .ppt, inne) ? Czy rzeczywiście "widzi" tylko mp3 i JPEG ?

Pzdr.
G.

Witam, przymierzam się do zakupu tej nagrywarki, mój kolega już ją ma i testuje, przepytam go, jak wypadły testy i dam znać. Pozdrawiam
 

ozeh

poszukiwacz
VIP
zibi_wl napisał:
Witam, przymierzam się do zakupu tej nagrywarki, mój kolega już ją ma i testuje, przepytam go, jak wypadły testy i dam znać. Pozdrawiam
To czekamy z niecierpliwościa . . .
Po kilku tygodniach czytania, szperania w necie i oglądania w sklepach powoli dochodzę do wniosku, iż może lepszym wyborem będzie DVR-555H-S - Pionka.

Ale czekam na wynik testu Twojego kolegii - może coś ciekawego padnie na + lub - ;)
 
Do góry