Panasonic dmp-bdt 320 eg

jeanaxel

New member
Witam! Dokonałem zakupu Blu ray...wszystko chodzi pięknie poza tym, że nie pojawia mi się aplikacja IPLA i IPLEX, a niby mają być. Mam tylko jakieś niemieckie aplikacje, pomimo aktualizacji softu nadal nic. Nadmieniam, że w markecie w odtwarzaczu też nie widzę tych aplikacji do pobrania. Ktoś gdzieś pisał, że trzeba zmienić język na polski w ustawieniach www, ale nie sprecyzował tego dokładnie i po sprawdzeniu całego menu nie znalazłem takiej opcji. Może ktoś miał ten sam problem, albo wie jak go rozwiązać, żeby Ipla i iplex mi się pojawiły.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

jeanaxel

New member
Ok sam już sobie poradziłem. Trzeba znaleźć opcję ustawienia, którą znajdziemy przyciskając "internet" na pilocie i przechodząc w dół lub w górę po ekranach tak jakbyśmy chcieli wyszukać danej aplikacji, musimy odnaleźć ikonę "ustawienia". Po wejściu w ustawienia zmieniamy język na POLSKI! Potem IPLA oraz IPLEX już same się wyszukają. Dodaję, ze dzwoniłem w tej sprawie do PANSONIC POLSKA i babka powiedziała mi, że nie da się tego zrobić poprzez ustawienia, jak nie mam tych aplikacji to muszę oddać do serwisu sprzęt, bo jest wadliwy - stwierdziła, że skonsultowała to z inżynierem technicznym.
 
Do góry