Panasonic BDT700 - problem z plikami m2ts

SNiP3R

Member
Witam.
Od nie dawna jestem bardzo szczęsliwym posiadaczem odtwarzacza Panasonic BDT700EG.
Wczoraj, nagrywając na pendrive usb próbki DTS HD MA 7.1 spotkałem się z "małym" problemem: otóż, próbując odtworzyć pliki na moim blu ray, obraz jest (tylko delikatnie przerywa) lecz nie ma dźwięku! Pytanie gdzie leży problem, szukałem odpowiedzi na serwisach zagranicznych, jednak nikt prócz mnie takiego problemu nie ma. Panasonica mam podłączonego do HK avr370 przez hdmi, na płytach blu ray dźwięk DTS HD jest i gra bez zająknięcia. Może to wina nośnika USB? Jest dosyć wiekowy i niezbyt markowy, może ma zbyt niską prędkość odczytu do tego typu plików? Obraz mimo że jest, to delikatnie przerywa :/
 

Grisza HD

New member
A masz nie raz tak, jak dysk podłączysz i masz dużo plików na min to wyskakuje komunikat że liczba plików i katalogów przekracza limit. I mi nie widzi wszystkich plików, muszę wyłączyć i włączy i daje przeszukiwać.
 

SNiP3R

Member
GriszaHD, to na pewno nie to, bo pendrive jest prawie pusty, a plik jest odtwarzany, tylko obraz posiada delikatne przycięcia i co najważniejsze NIE ODTWARZA DŹWIĘKU, a właśnie tego typu demo ściągnąłem po to, by przesłuchać sobie dźwięk DTS HD MA 7.1, a tu du** :/
 

SNiP3R

Member
No i wymieniłem pendriv'a na jakiegoś z wyższej półki, bardzo szybki, a dźwięku jak nie było tak nie ma! Niestety nie mam już pomysłów, jakikolwiek plik m2ts nagrany na pena odtwarzany jest bez dźwięku, a te same pliki na PC grają bez problemu... czy to wina Panasa? Może coś jest nie tak i będę musiał go reklamować? :(
 

fazer58

Member
Bez reklam
Spróbuj jeszcze innych połączeń blu z ampli,analogowo i coaxialem i zobacz,co będzie się działo. Można też przy pomocy TsMuxera przerobic m2ts na mkv i sprawdzić też te wszystkie połączenia. Może po prostu przez usb nie odtwarza dźwięku HD.
 
Do góry