Panasonic a PIP

ciahol

New member
Witam !!!

mam panasona 42py800p i od jakiegos czasu kombinuje czy da sie w nim odpalić PIP tak by oglądac dwa rózne programy
mam kablowke z tunerem hd podłaczone po złaczu hdmi i włączając funcke PIP uzyskuje na jednym ekranie obraz z kablowki na drugim jest czarny ekran a nad nim napis AV1 ( domyslam sie ze chyba przez to zlacze musi byc podłaczony sygnal by była mozliwosc ogladania 2programow):hmm:
gadalem z ludzmi z MM i oni mowia ze w samsongach starczy podłaczy kabel hdmi i kabel antenowy i wszystko smiga

przegladajac instrukcje ciezko tam cokolwiek znalesc na temat PIP;a a co dopiero na temat jak powinno wygladac polaczenie

prosze o sugestie od ludzi ktorym byc moze udało sie podłaczyc PIP w Panku:confused:...
 

Foxxx24

New member
Funkcja PIP nie będzie działac przy dwóch programach gdyż ten tv ma jeden tuner,a PIP działa tylko przy podpięciu zewnętrznego zródła typu DVD czy Blue Ray.


Pozdrawiam
 

ciahol

New member
a czy da cos podlaczenie jedenego tunera hd z kablowki a drugi tuner bedzie antena satelitarna ??? tuner hd pojdzie po kablu hdmi a drugi tuner po złaczu EURO??
zenada ze wywalilem 5k za tv w ktorym pip mozna na smietnik wywalic :(
 

Foxxx24

New member
Wydaje mi się,że to może nic nie dac bo to raczej muszą byc dwa takie same tunery jak są wewnątrz telewizora,ale możesz sprawdzic to połączenie bo z tego co pamiętam chyba nawet w instrukcji jest informacja,że PIP działa przy podłączeniu zewnętrznego źródła.

A poza tym ten tv jest świetny.


Pozdrawiam
 

ciahol

New member
dzis udało mi sie odpalić PIP w panasonicu 42py800p
da sie ogladac dwa rozne programy jednosczesnie, podłaczyłem dwa tunery jeden z kablowki za pomoca złacza hdmi a drugi tuner z sygnalem z satelity zwyklym kablem Euro. programy przełacza sie na tunerach i wszystko smiga bez zarzutu :) :krol:

pozdro
 
Do góry