Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

fluid

Banned
Wrzuc cos z blu-ray koniecznie wieczorkiem i daj znaczka jak to wyglada , jak z czernia wedlug Ciebie ...

Jezeli wczesniej miales rowniez plazme Panasonica to prosba - tak zwyczajnie , po ludzku - nie opierajac sie na tym co mowia testy odnies sie do jakosci w stos do niej - mam na mysli to , jak duze sa roznice na korzysc vt60 .
A co do 3d - widziales moze jaki obraz generuja najnowsze tv Sonego ?! - jesli tak to wedlug Ciebie gdzie 3d wyglada ciekawiej ? no i oczywiscie gratulacje zakupu ;) Pzdr
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Rozpakowany, tymczasowo ustawiony na stojaku. Czekam na wieszak ścienny.
Co mogę napisać? Jest śliczny :) Obraz żyletka. Wieczorem bajka. Teraz, w słoneczny dzień widzę okno w odbiciu gdy jest wyłączony, ale wystarczy włączyć i obraz jest na tyle jasny (normal), że da się oglądać. Zaznaczę, że nie opuściłem rolet i nie mam jeszcze zasłon. W trybie dynamicznym mógłbym właściwie oglądać w takich warunkach.
3D działa całkiem fajnie. Choć idealnie usiąść na wprost wg mnie.
Znajomi pomogli mi go wyjąć z pudła, otworzyliśmy piwka i włączyłem konsolę. Niemal 4 godziny wyświetlania numeru okrążenia na podzielonych ekranach nie zostawiły żadnych powidoków. Szukałem specjalnie.
Jedna wkurzająca wada - taka ładna aplikacja YouTube jest BEZUŻYTECZNA przez brak pre-buforowania i nieustanne zacinanie się na materiałach HD :(
gratuluję,aż troszkę zazdroszczę,no ale mi jest min 55cali potrzebne więc vt60 nie da rady,pocieszę sie st60,ale do rzeczy,napisałeś że znajomi ci pomogli rozpakować,czy to znaczy że kurier ci dostarczył i podziękowałeś i dopiero go rozpakowałeś?
 

YsH

New member
Włączyłem koncert Coldplay na blu-ray - nie jest to idealne źródło obrazu full-HD ;) Sprawdzę co innego niebawem.
Wcześniej nie miałem plazmy. Pomagałem co prawda w zakupie GT30 jakiś czas temu, ale nie potrafię sięgnąć pamięcią po poziom czerni ;)
Nie widziałem 3D od Sony.
TV przywiozłem sam ze sklepu. Mam zwyczaj nagrywać rozpakowywanie by mieć dowód w razie uszkodzenia nie z mojej winy, ale jak się po fakcie doinformowałem na nic by się to nie zdało, gdyby np. w transporcie matryca pękła od grawitacji. Nikomu nie udowodnię, że wiozłem go pionowo... Wszystko na szczęście ok :)
 

koalaxp

New member
nie załapałem się na 50VT60 za dobry rabat w ME więc zamówiłem nowy 50DT60 (rabat 1054 zł) za 6038 zł wystarczy na parą lat zanim wyjdą OLED-y
 

koalaxp

New member
raczej podszedłem do tego od strony eco - VT60 (199W) natomiast DT60 (76W), miałem do tej pory LCD-eka myślę, że i tak dla mnie obraz będzie super - pozdrawiam
 

player231

New member
:)

Jestem swiezo po zakupie 55VT60 w MediaExpert. Zakupu dokonalem w poniedzialek a tv wyladowal u mnie wczoraj. Cena po wpisaniu kodu w wekend wyniosla 8700zl. i w takiej go nabylem. Pierwsze wrazenie super jesli chodzi o obraz i wykonanie, za to dzis niemila niespodzianka bo Tv zaliczyl zwieche wlaczajac jedno z menu ekranu non stop co jakies 5 sekund i wylacznie go jak i odlaczenie od gniazdka nic nie pomoglo, dopiero po przywroceniu ustawien fabrycznych problem znikl.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To się może zdarzyć w "najlepszej" nawet rodzinie :)
Jak ochłoniesz - napisz proszę swoje wrażenia.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
raczej podszedłem do tego od strony eco - VT60 (199W) natomiast DT60 (76W), miałem do tej pory LCD-eka myślę, że i tak dla mnie obraz będzie super - pozdrawiam
jak miałeś lcd to napewno będziesz zadowolony,ja jednak w tych cenach pokaz bym zobaczył w domciu,55st60 i dt60,te same ceny,5 cali więcej w st ,a ten pobór prądu niech to będzie 20-25pln w miesiącu więcej to chyba nie tragedia,no ale najważniejsze żebyś był zadowolony.
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Wydałem szczęśliwe 6835zł. Poza irytującym czasami YouTube, żadnych problemów.

A jak w temacie line bleed? Odpal sobie jakiś trailer i daj znać czy widzisz przedłużenia napisów
horyzontalnie :)

Jestem swiezo po zakupie 55VT60 w MediaExpert. Zakupu dokonalem w poniedzialek a tv wyladowal u mnie wczoraj. Cena po wpisaniu kodu w wekend wyniosla 8700zl. i w takiej go nabylem.

Szacuneczek :)
 
Ostatnia edycja:

wa12

New member
raczej podszedłem do tego od strony eco - VT60 (199W) natomiast DT60 (76W), miałem do tej pory LCD-eka myślę, że i tak dla mnie obraz będzie super - pozdrawiam

Z tym zużyciem energii przez plazmy to trochę taki mit. Rzeczywiście zużywają więcej, ale nie aż tak. Ja mam 42ST60 i mierzyłem średnie zużycie i wyszło mi ok. 140W. Mój stary LCD pobierał 100W (stara technologia). Jak się policzy średni czas pracy to mi wychodzi coś ok. 5 złotych miesięcznie więcej za plazmę, a jakość obrazu jest nieporównywalna.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Z tym zużyciem energii przez plazmy to trochę taki mit. Rzeczywiście zużywają więcej, ale nie aż tak. Ja mam 42ST60 i mierzyłem średnie zużycie i wyszło mi ok. 140W. Mój stary LCD pobierał 100W (stara technologia). Jak się policzy średni czas pracy to mi wychodzi coś ok. 5 złotych miesięcznie więcej za plazmę, a jakość obrazu jest nieporównywalna.
no nie do końca taki mit,po 1-wsze ja mówię o wielkości min 55cali,a w moim przypadku tv w okresie zimowym to zapindala i 14h na dzień więc ta różnica pewnie jest,ale mnie to wali,50pln w tę czy w tę na 2 miechy to nie są koszta.
 

wa12

New member
no nie do końca taki mit,po 1-wsze ja mówię o wielkości min 55cali,a w moim przypadku tv w okresie zimowym to zapindala i 14h na dzień więc ta różnica pewnie jest,ale mnie to wali,50pln w tę czy w tę na 2 miechy to nie są koszta.

Oczywiście, że wielkość ma znaczenie:).
Ja pisałem o swoim przypadku. A duży LED, taki 50-60 cali też niemało zużywa i wcale nie katalogowe 60W, tylko znacznie więcej i wtedy różnica na niekorzyść plazmy nie wygląda tak strasznie.
A jakość obrazu nie ma porównania, jest po prostu bezcenna.
Można też włączyć tryb ECO. Mnie on osobiście nie odpowiada i go wyłączyłem. Jak bym go włączył to zużycie byłoby takie same jak starego LCD.
 
Do góry