Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

Zulus

Member
Mam pytanie dotyczące tego telewizora.

Jak jest z ostrością obrazu w tym modelu, czy jest ona lepsza od modeli VT30 i VT50?
Czy muszę podłączyć przewody kabla antenowego do dwóch wejść w telewizorze, żeby móc odbierać programy Cyfrowego Polsatu INC+, czy mogę mieć aktywny jeden tuner w telewizor i bez problemu oba moduły CI będą aktywne?
 

damaioshin

New member
Mam takie pytanko st60 65 cali za 8200zl czy vt60 65 cali za 13000zl
Ktory bedzie mial lepsza czern???
Lepszy kontrast???
Do gier???
Czy warto doplacic do vt60 4800zl???
Jaka bedzie jakosc w stosunku do ceny???


Chyba nie brak ci naiwności sądząc, że dopłacając 50% do ceny uzyskasz 50% lepszą jakość obrazu.
Płacisz za towar ekskluzywny, tutaj nie ma czegoś takiego jak jakość/cena.
 

kendzi1

New member
Kiki powiedz mi tak szczerze ty jestes znawca czy vt70 bedzie mial tylko kosmetyczne zmiany w stosunku do vt60 to znaczy wyglad i podstawka czy poprawia takie rzeczy jak biel,czern,kolory,plynnosc,lepsze chlodzenie tv ,cienszy tv i wogule dodatki czy bedzie lepiej kupic vt60 czy vt70???
 
Ostatnia edycja:

maderos

Member
Bez reklam
Powiedz, ze zartujesz...Zapewne inzynierowie Panasa dopiero nad tym pracuja, a Ty sie pytasz jaki on bedzie? Poczekaj wyjme swoja magiczna kule ;-

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swiat sie koledze Kendzi zawalil, chlopak szukal pol roku tv (w koncu znalazl), ktorego ma zamiar kupic za nastepne pol roku, a tu taki psikus :)
Kendzi, ja Cie doskonale rozumiem, ale uwierz ta pogon za kroliczkiem nie ma sensu, szkoda zycia. Ciesz sie chwila i nie przejmuj. Co bys nie kupil, to i tak za rok bedzie cos nowszego. Watki dot. obecnych modeli beda umierac, a na ich miejsce beda pojawiac sie nowe. Tak bylo z kazdym modelem tv jaki kupowalem. Obserwuje to od lat i tego nie zatrzymasz.
 

pantomima

Banned
kendzi - nie pamietam dokladnie gdzie ,ale wylapalem ostanio newsa ze na pewno poprawi sie chlodzenie o ktore pytasz , jak bardzo ? pojecia nie mam , musisz ostro wypytac o to Kikiego

" W ogóle " Kendzi to byla jeszcze wzmianka na temat czerni - w vt70 bedzie podobno juz tak czarna ze widac nic nie bedzie !

Kiki - vt60 czy vt70 ? co lepiej ?! , nie wytrzymam haha

A tak serrio , to ogarnij sie troche Kendzi .
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
........w vt70 bedzie podobno juz tak czarna ze widac nic nie bedzie ! Taaa jak czarna dziura w kosmosie wszystko pochłonie ,razem z oglądającym plazmę HAHAHA !!!!!! a na poważnie to już zapowiedzieli że ZT60 ma być ostatnim rozwijanym panelem, czyli vt70 napewno w jakości obrazu nie będzie lepszy.Może dowalą jakieś nowe smarty jak Samsung i może wyciszą te wentylatory w 65 calach bo w vt60 słychać ich nie żle !Kolego Kendzi1 kupuj teraz vt60 bo nie ma na co czekać, no chyba że na OLED-y !!.
 

mav

New member
Jestem po kalibracji swojego tv i powiem, że grzechem jest jej nie przeprowadzić. Uczta dla oczu. Obraz (oczywiście z materiał wyjściowy musi być dobry) rewelacyjny, bardzo naturalny. Teraz to czysta przyjemność.
VT60 jest najlepszym zakupem jakiego ostatnio dokonałem.
Jedynym minusem tego modelu jak dla mnie to hałas wentylatorów.
 
Do góry