Panasonic 50GT30 pierwsze minuty-porady

greggoor

New member
Panasonic 50GT30E - wrażenia!!!

Dopisze się do tematu może komuś się przyda:)) bo sam przed zakupem przeczytałem bardzo dużo rzeczy miałem dylemat lcd/plasma, padło na to drugie(i całe szczęście). TV mam od paru dni.
Na starcie w sklepie sprawdziłem czy tv nie buczy(bardzo dużo osób porusza ten temat)przykładając głowe za tv nic takiego nie usłyszałem, po rozpakowaniu w domu sprawdziłem kolejny raz:-o i w dalszym ciągu nie rozumiem o czym tak dużo ludzi pisze( a muszę przyznać ze sam bardzo bałem się tego buczenia),ja nic takiego nie słyszę może jakiś lekki szum wentylatorów ale to jak się włoży głowę za TV przy wyciszonym audio. Przy normalnym oglądaniu z kanapy w odległości ok. 3m nic nie buczy nawet wentyle!! Teraz obraz :shock::shock::shock::shock: dla mnie TURBO, nie jestem maniakiem oglądania filmów, fanatykiem wysokich rozdzielczości ale mam do czynienia z paroma innymi modelami lcdkow u rodzinki(toshiba 37RL833, LG 42LW5500, samsung LE40A656) i muszę przyznać ze moja plazma świeci najładniej i to nie dlatego ze jest moja:hihi::hihi:.Biorąc pod uwagę cenę 3600zl za 50cali to jest SUPER. Martwią mnie troszkę powidoki(naczytałem sie o tym na forum) ale o tym nic nie mogę powiedzieć bo u mnie nie występują jak narzazie ponieważ jak pisałem mam tv od paru dni. Jak minie parę tygodni to dopisze więcej spostrzeżeń może jeszcze komuś się przyda.

Podsumowując:
1. Panasonic 50GT30E w moim przypadku - NIE BUCZY!!!
2. Jakość obrazu - REWELACJA!!
3. Cena/Jakość - REWELACJA!!

TYLKO POLECAC!! (ci którzy się jeszcze zastanawiają niech przestana i jada do sklepu bo zabraknie:p)
 
Ostatnia edycja:
Do góry