Panasonic 47 TX AS 650 zawieszanie sie aplikacji

amciek

New member
Witam,

Czy ma ktos problem jaki mnie dotknal ostatnio. Otoz po przejsciu do APPS proba wybrania youtube, ipli czy czegokolwiek innego powoduje albo natychmiastowy powrot do ekranu glownego (aplikacja nie uruchamia sie), albo aplikacja mieli, mieli i nic (tez po czasie wraca do ekranu glownego).
Czasami pojawia sie komunikat, ze do dzialania aplikacji potrzebny jest internet. Ale TV jest podlaczony do rutera za pomoca kabla, stan sieci TV wyswietla jako polaczono, adres Ip jest przypisany. Reset TV (wypiecie na kilka min z pradu), reset rutera, proba polaczenia z kabla na bezprzewodowa siec nic nie dala - nadal to samo. Net jest i ruter chodzi prawidlowo bo komp, tablet, telefon bez problemu lacza sie i smigaja po necie.

Co moze byc tego przyczyna?.
 

obiektywek

New member
Dzień dobry.
To i ja się podepnę do tematu, mam co prawda od kilku dni nie 47AS650 a 42AS650 ( myślę że soft podobny) i dziś wystąpiło to co u kolegi amciek.
Soft aktualny, przywracanie do ustawień fabrycznych nie przyniosło żadnej poprawy.
Proszę o pomoc.

Edit.
A teraz jeszcze zniknęły tryby obrazu.
Pozostały: dynamiczny i normalny
 
Ostatnia edycja:

Maliboo

New member
Wczoraj również te same objawy, dziś youtube ruszył jak i inne aplikacje, też robiłem reset do ustawień fabrycznych. Z tego co widzę musiała być jakaś nieudana aktualizacja, na razie jest ok, będę dalej obserwował.

Sprzęt 39TX-AS600
 

arss

New member
U mnie wszystkie funkcje ustawień działają poprawnie i te o których piszesz mam normalnie dostępne. Jeżeli ty nie masz a po ustawieniach fabrycznych dalej nie funkcjonują to spróbuj twardy reset ustawien fabrycznych. Na pilocie naciskacsz "menu" + dwa przyciski głośności na obudowie tv. Wszystkie trzy przyciski naciskasz razem i chwile przytrzymujesz. Pojawi się tabelka z funkcjami zaznaczonymi jako o.k (jeżeli wszystkie poprawnie działają) następnie wychodzisz z tych ustawień przyciskiem wyłączenia z tyły tv i rozpoczyna się konfiguracja ustawień tv. Ja musiałem tak zrobić jak miałem cyrki z wyłączanie tv bo dioda nie pokazywała wyłączenia tv.
 

aslk34

New member
Witam,

Od wczoraj borykam się z tym samym problemem, nie działa m.in. youtube, pogoda (choć raz zaskoczyła po 5 minutach), radio internetowe itd.

Ustawienia fabryczne nic nie pomogły :( Net oczywiście jest.
Nie było żadnego upgrade systemu ani nic nie zmieniałem, zarówno w tv jak i routerze :(

POMOCY!:blagam:
 

indianin

New member
Witam
Mam ten sam tv i ten sam prroblem.
Caly czas myslalem że to problem z netem , bo zawsze jakoś wracało po jakimś czasie do normy, ale teraz to już któryś z dzień z rzędu brak możliwości uruchomienia np youtube. Dzisiaj nawet połączylem tv kablem z routerem. Niestety też nic nie dało
 

aslk34

New member
ja mam problem dokładnie od wczoraj i jedynie co zrobiłem to zaktualizowałem sterowniki karty graficznej (Radeon), po tym zabiegu nie mogłem przełączyć dźwięku z PC na TV za pomocą HDMI i musiałem przywrócić poprzednią wersję sterownika. Ale to bez sensu aby miało coś z tym problemem wspólnego.

Youtube w tv nie działa niezależnie czy włączony jest komputer czy nie. Sam TV podłączony jest bezpośrednio Rjtką z routerem.
 

czarekd85

New member
Witam, ja również mam identyczne problemy z moim TX-47AS650E. Nie mogę wejść w YouTube, TVN Player, Iplę, itd... Nawet w Apps Market nie chce się uruchomić. Pojawia się komunikat o problemach z siecią, ale router na pewno "ma w sobie" internet...
 

aslk34

New member
Wczoraj po 22:00 wszystko wróciło do normy, samo nic nie robiłem :/

Pytanie czy usługi te powiązane są z MyCloud? bo przy uruchomieniu youtuba zostałem poproszony o wyrażenie zgody na regulamin MyCloud, może serwer panasonica padł i stąd problemy?
 

alista16

New member
Z kolei u mnie działają wszystkie aplikacje oprócz playera, gdzie dźwięk idzie szybciej niż obraz. Co może być tego przyczyną?
 
Do góry