Panasonic 46GT30,5 lat gwarancji

Sweet Lou

New member
Witam na sprzedaż mam telewizor marki Panasonic,jest to neo plazma 3d.Telewizor jest w stanie bardzo dobrym nie posiada żadnych wad ukrytych,żadnych skaz czy tym podobnych.Zakupiony został 26 stycznia tego roku.Nic sie z nim nie dzialo i nie dzieje.Nie ma zadnych wypalen,jest praktycznie jak w dniu kiedy go zakupilem.Sprawdziłem przebieg godzin jest ich w granicach 1300,czyli telewizor srednio chodzil 5,5 godziny na dzien.Mysle ze to nie jest zly wynik dla ewentualnego nabywcy.Teraz najwazniejsza sprawa telewizor posiada 5 lat gwarancji producenta,psiadam certyfikat od panasonic Polska.Jak by tego bylo mało posiada takze drugą gwarancję 5 letnia wykupiona w media markt.Telewizor był zakupiony z ta gwarancja za kwote około 4900zł.Posiadam oczywiscie dowód zakupu wraz dołaczoną adnotacja o dodatkowej gwarancji.Polecam sprzęt w 100%,mozliwy odbior osobisty jak rowniez wcześniejsze obejrzenie TV.Sprzedaje tylko i wylącznie z powodów finansowych,polecam!!!
Kwota jaka mnie interesuje za TV to 3000zł,dodam jeszcze tylko tak osobiście że to najlepszy TV jaki miałem do tej pory,a miałem ich parę,de facto zakupionych również od kikiego.Długo szukałem i znalazłem,ale niestety muszę z żalem go pożegnać.

Podaję jeszcze nr telefonu dla zainteresowanych:781 100 777
 

Sweet Lou

New member
Widzę że jakieś zainteresowanie jest na priw-ach,więc piszę oficjalnie moje minimum z którego nie zejdę ani grosza mniej,bo już wolę nie sprzedać.Kwota 2800,pozdrawiam.
 
Do góry