Panasonic 42gt30 vs Panasonic 42ut30e

miro82

New member
Witam,

potrzbuję porady i opinii którą z tych dwóch plazm polecacie kupić.Model 42ut30e jest starszy, ale również znacznie tańszy praktycznie o 800 zł.
Już byłem zdecydowany na ten 42ut30e i zobaczyłem w sklepie, że obraz demo w sklepie wyświetlany z takiego samego żródła na tym panasonicu był jakby taki za mgłą, kolory nie były tak żywe i ogólnie bardzo średnio.Myślałbym, że to wina jakichś ustawień TV gdyby nie fakt, że obok stał jakiś LG i obraz z tego samego żródła był o niebo lepszy.Widziałem tego Panasonica 42gt30 i obraz był jak żyleta.Czy więc ten model 42yt30e jest aż tak znacznie gorszy czy też mogło być coś nie tak z wyświetlanym obrazem z winy TV.Najchętniej chciałbym przeczytać opinię jakiegos użytkownika tego TV 42ut30e.

Z góry dzięki za sugestię.TV kupuję jeszcze dzisiaj w czwartek, więc czasu na namyślenie niewiele.
Jeżeli ten GT jest znacznie lepszy i warto wydać te 800 zl więcej to tak też zrobię.

Z góry dzięki za wszelke sugestie.
 

miro82

New member
42UT50E?
Jest lepszy od tego 42GT30e?
czemu taka propozycja?I co w aspekcie tych dwóch plazm nad którymi się zastanawiałem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wejdź na cnet.com - tam jest.
I tam też sprawdzisz że ST50 jest mega dobrze oceniany- też wyżej niż modele topowe z ubiegłego roku.
 

xeo151

New member
Bez reklam
ST50 podobno lepszy, nie widziałem go poza testami więc się nie wypowiem. Czy warto dopłacać to już kwestia uznaniowa.
 
Do góry