Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

pal-secam

Banned
Statystycznie w drugim półroczu ceny telewizorów są znacznie niższe niż na początku roku.Można sprawdzić na wykresie cenę telewizora , spadek cen dotyczy wszystkich telewizorów.Najniższe ceny są pod koniec roku czyli pazdziernik, listopad .Przed świętami gdy popyt jest trochę wyższy ,wzrasta cena telewizora.
Dlatego najlepiej kupić telewizor w drugim półroczu. Kupiłem w tym czasie dwa telewizory i ceny były wtedy najniższe.Cenę telewizora obserwowałem na wykresie w internecie jak inwestor giełdowy:)
Były to telewizory plazmowe.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
A ten problem dotyczy różnych materiałów czy może akurat to demo mu nie leży?
Zacznij oglądać zamiast się umartwiać, może da się z tym żyć :)
A jeśli Cię to męczy to zmieniaj tv, po co się zadręczać (choć na ideał pewnie i tak nie trafisz, ale może będzie lepiej).

Na innych jest to samo, ot, wspomniane z tego samego linka sample z Bondem.
 

firekage

New member
Bez reklam
Przecież on nie ma Panasonica ale Toshibę.
A pisze co się da , bo to takli już typ człowieka.
On lubi zadręczać nie siebie , ale innych i właśnie mu się to udaje...

Ty może zamiast prowadzić psychoanalizę i pisać bzdety, zacznij czytać dokładnie - mam oba. Równie dobrze mógłbym pod Twoim adresem coś napisać, w kwestii polecanych...ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie bawię się w psychoanalizy...a czytam to co piszą, ze zrozumieniem.
 

patryykw

New member
Zastanawiam się nad zamianą H6400 na AS640 ale boje się tych przycięć obrazu więc proszę o wydpowieź osób posiadających Panasonica jak to jest z tymi przycięciami, czy występują i kiedy?
 

firekage

New member
Bez reklam
Już się żali z tym samym problemem na konkurencyjnym forum :)
Nie żali, a pyta bo przecież pro testy tego panasonica na tym forum opisały go w "ochach i achach", zastępcy plazm i inne pierdoły po drodze leciały, a telewizor ma problem z płynnym wyświetlaniem materiałów samplowych nawet na ifc=max, czyli przy ostrym ustawieniu upłynniacza, a to niby 100Hz, gdzie telewizor 2x tańszy nie ma z tym problemów...
 

firekage

New member
Bez reklam
Ja mam. Obraz jest plynny i jakosc jest bardzo zadowalajaca. Ludzie placimy za niego 2.5 k a nie 25k!!!!
I co ma piernik do wiatraka, Toshiba L73 kosztuje 1600, a sample odpala bez zająknięcia i przycięć obrazu. Zacznijcie może wymagać bo nikt Wam tego za darmo nie daje, a i wyżej ktoś pytał o ten problem. W przeciwieństwie do niektórych, ja nie mam problemu z opisaniem rzeczy po imieniu, ubarwiać nie mam zamiaru, a pisałem nie raz, że wszystko mi się w nim podoba, za wyjątkiem tego problemu (nie mam dse, bandingu, cloudingu, czerń jest świetna).
 

Hirosh

New member
Nie rozumiem zapału co do ax630. Stanowczo za słaby a samo UHD...Chyba nie opłaca się jeszcze inwestować w tą technologię. Chyba że ktoś używa TV głównie do oglądania zdjęć w tej rozdzielczości. Ja stanowczo wolę już kupić porządne fullhd. Szczególnie że większość ludzi ogląda tv z odległości 2,5- 3 m z niej różnica między uhd a fullhd jest właściwie niezauważalna. Do tego dochodzi coś co widziałem ostatnio na youtube na jakimś review- większość tanich tv z rozdzielczością uhd nie jest 10-bitowych czy jakoś tak. A to uniemożliwi im odtwarzanie treści uhd nadawanych po sygnale.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
One już wjechały
Jestem w fazie testowej więc w tygodniu będzie.
Sam jestem ciekawy jak faktycznie skaluje i gra tren AX 600.
Bo akurat ceny ma extra.
 

Hirosh

New member
Czyli jednym słowem budżetowe wciskanie ludziom na siłę martwej na razie technologii. Na UHD jeszcze nie czas. A już na pewno nie w Polsce.
 
Do góry