panasonic 32lx70p czy sharp lc 32wd1e

kosti123

New member
Zwracam się do profesjonalistów i znawców nowych technologii, pomóżcie mi wybrać lcd pomięcy panasonic 32lx70p czy sharp lc 32wd1e. \który z nich jest lapszy?
Pozdrawiam,
Robert
 

ortax360

New member
Witam

Sharp wd1 = słaba jakosc obrazu ,katy itd .

Panasonic 32lx70 (100hz) zdecydowanie kopie zadek Sharpowi 32wd1e we wszystkim :D .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kosti123

New member
podaj prosze kilka nawazniejszych roznic

ortax360 napisał:
Witam

Sharp wd1 = słaba jakosc obrazu ,katy itd .

Panasonic 32lx70 (100hz) zdecydowanie kopie zadek Sharpowi 32wd1e we wszystkim :D .

Pozdrawiam

podaj prosze kilka nawazniejszych roznic...
 

poprostuon

New member
mialem sharpa jeden dzien ;] glos straszny, przy duzej glosnosci obudowa albo glosniki wpadaja w dziwne wibracje i glos poprostu trzeszczy wiec jak ktos ma czule ucho to odradzam myslalem ze to moze byl ten model uszkodzony co kupilem ale po oddaniu sprawdzalem w innym sklepie ten sam model i byla ta sama przypadlosc - trzeszczenie( pierdzenie) wydobywajace sie z srodka telewizora
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Ten Panas to zupełnie inna bajka , miałem tego Sharpika ze trzy dni i odesłałem .Kupiłem JVC A80 i mimo tego że to model podstawowy JVC to bardziej mi leży od Sharpa.
 

babuch

New member
Dokładnie tak jak piszą przedmówcy. Panas miażdży konkurencję. Miałem podobny dylemat (w końcu Sharp tańszy), zastanwiałem sie też nad Toshibą (tak forowaną tutaj na forum). Po dokładnych oględzinach stwierdziłem jednak że do analogowej telewizji (a niestety na razie tylko taką posiadam) chyba lepiej wydać te 400 zł więcej, a nie potem żałowac że odbiór fatalny.

Teraz jestem szczęsliwym posiadaczem Panasonica i powiem wam, że jestem mile zaskoczony jakością obrazu na zwykłej kablówce. Jeśli więc macie dylemat czy kupić Panasa czy Sharpa lub Toshibę, a stosowac będziecie TV głównie do oglądania zwykłej kablówki, nie zastanwiajcie się i bierzcie Panasa. No chyba że stać was na dorzucenie paru groszy na JVC... Pozdrawiam
 
Do góry