Panasonic 32LX60 czy Philips 32PF5321 ?

Status
Zamknięty.

lexoduspk

New member
Witam.
Od dwoch miesiecy zamierzam kupic 32 calowy telewizor LCD. Jako jedne z kryteriow wybralem sobie matryce o rozdzielczosc 1366/720 pikseli i dwa wejscia HDMI. Zalezy mi na dwoch zlaczach HDMI poniewaz w przyszlosci zamierzam do niego podlaczyc dekoder platformy ITI poprzez zlacze HDMI, a juz teraz posiadam nagrywarke LG RH7900MH ze zlaczem HDMI (pewnie napiszecie ze moge ja podlaczyc przez zlacze component, ale przez component chce podlaczyc odtwarzacz Philips DVP720SA).
Zastanawiam sie takze nad dokupieniem odtwarzacza z funkcja upscalowania rozdzielczosci na zlaczu HDMI i funkcja HD-JPEG (pozwala na ogladanie zdjec JPEG poprzez zlacze HDMI w rozdzielczosci w ktorej zostaly zrobione), poniewaz mam bardzo duzo zdjec zrobionych aparatem cyfrowym.
Prosze bardzo o opinie odnosnie tych dwoch telewizorow. Najbardziej interesuje mnie ocena obrazu jaki mozna uzyskac na tych telewizorach z kablowki i z DVD, a takze ich wspolpraca z komputerem poprzez zlacze HDMI (przejsciowka DVI-HDMI), lub jesli ktos mial okazje poprzez zlacze component.
Prosilbym takze o wyrazanie swojej opinii, czy obraz z DVD puszczony przez HDMI lub Component jest o wiele lepszy niz na zlaczu EURO, a takze czy upscalowanie rozdzielczosci filmu na zlaczu HDMI lub Component w duzym stopniu poprawia jego jakosc. Bylbym wdzieczny takze jesli ktos mial mozliwosc przetestowania fukncji HD-JPEG, o wyrazenie swojej opini na ten temat.
Z gory dziekuje za odpowiedz.

EDIT: A nie wystarczy raz założyć temat? To już trzeba 4 razy??!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry